Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetett ennyire elnézni...

Hogy lehetett ennyire elnézni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Barátnőm a következőképpen járt: eddig akárhány UH-n járt (4D, mindenféle extra, orvosok szülők), mindenki kislány mondott neki és mondanom sem kell, nagyon beleélték magukat, hogy lány lesz a baba. Múlt héten megszült és kisfiú lett :) Szegény most is teljesen le van sokkolva :/ Hogy lehetett ennyire elnézni? Fiú névvel nem is készültek, annyira biztosra mondták, hogy lány.

:)



2014. okt. 24. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
... nekem végig fiút mondtak és nincs poén, az is lett, de ettől függetlenül végig azon vicceltünk a férjemmel, mi lesz, ha mégse ... (mert már ilyen is volt, h fiut láttak másnak és lány lett) lehet, mindig takarta magát a kicsike, de az én orovsom, legalább ehhez értett és nagyon értett az ultrahangod kép elemzéséhez! ... majd megszokják, hogy fiu! sok boldogságot!
2014. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is így járt. 4 napjuk volt ujrafesteni a szobát, és fiús dolgokat beszerezni. Nála arra hivatkozott az orvos, hogy valószínű, hogy a köldökzsinór egy részének nézték a kukacot, mért a lába között ment a köldökzsinór.
2014. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ezért vettem szinte mindenből fehérek,zöldet unisex színeket. Falat meg főleg arra lett festve.

Ők is csak emberek tévedhetnek, vagy akár gyerek is lehetett úgy, hogy ne lássák jól. Őszintén remélem ennél nagyobb bajuk nem lesz az életbe.

2014. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Ne aggódj, később még átoperáltathatja magát!


[link]

2014. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jajj :)
2014. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már ilyet csak fordítva, végig fiú volt aztán lány lett, szülésnél derült ki. Szeritnem örüjön, hogy egészséges, az a legfontosabb, mert sajnos olyat is ismerek akinél a szülésnél ugyan az a nemű gyerek bújt ki akit mondtak, viszont beteg, nem is gyógyítható.

Mondjuk szerintem biztos nem volt teljesen egyértelmű, bár fura hogy annyira mondták, és mégsem.....

2014. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lány sosem 100%.
2014. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Miert ennyire fontos, h nemfuggo legyen a szoba szine? Meg ujszulottnek milyen fius ruhak vannak? Ez csak nekem furcsa?
2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

"Miert ennyire fontos, h nemfuggo legyen a szoba szine? Meg ujszulottnek milyen fius ruhak vannak? Ez csak nekem furcsa?"


Nem csak neked. Ugyanezt gondolom.

2014. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én 5-6 különböző szonográfusnál jártam,és dokinál lehetséges,hogy mindegyik elnézte eddig?

ez most nem nyugtatott meg :D mindenünk rózaszin pár cuccot kivéve :D

32hkm

2014. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!