Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetett ennyire elnézni...

Hogy lehetett ennyire elnézni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Barátnőm a következőképpen járt: eddig akárhány UH-n járt (4D, mindenféle extra, orvosok szülők), mindenki kislány mondott neki és mondanom sem kell, nagyon beleélték magukat, hogy lány lesz a baba. Múlt héten megszült és kisfiú lett :) Szegény most is teljesen le van sokkolva :/ Hogy lehetett ennyire elnézni? Fiú névvel nem is készültek, annyira biztosra mondták, hogy lány.

:)



2014. okt. 24. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as és 9-esnek: nekünk pont semleges a szoba színe, meg a bútorok. De ruhában ha csak uniszex darabokat akarna venni az ember, hát igencsak csekély a választék.


Nekünk fiút mondtak a 12. héttől, de szülni úgy mentem, hogy lány név is volt a tarsolyomban :) nem estem volna kétségbe, de jól meglepődöm.

2014. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekün 20. hétig kislány mondot a doki nagyon örültem neki.aztán már nem is kérdeztem csak 36.héten akkor azt mondta mintha látna ott valamit nem akartam elhinni biztam benne hogy még mindig kislány. Hát nem kisfiú lett és amennyire nem szerettem volna moat már 2 lányra se cserélném el. A szoba a tapéta csík miatt lányos meg talán a falszín is az de majd átlesz festve egyéves szülinapjára. A legfontosabb hogy egészséges és igazi kis zsivány. Örök szerelem :) 2hós :)
2014. okt. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"A szoba a tapéta csík miatt lányos"


Úristen, aztán nehogy végül meleg legyen a gyerek a tapétacsík miatt!!!!!!!!!!!!!!!!


Idióta szexista heterók... O_O

2014. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!