Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a dolgok amiket...

Mik azok a dolgok amiket megvehetunk elore amikor meg nem tudjuk a baba nemet?

Figyelt kérdés
Mellszivo cumisuveg es meg mit lehet?
2014. okt. 27. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól belegondolsz, bármit megvehetsz.
2014. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Babakád, textilpelusok, meg uniszex színben sok mindent: törölközők, fehér bodyk, kiságy/bútor, lepedők, pihenőszék, nálunk még a babakocsi is. Mi bézs színű bundazsákot vettünk pl.
2014. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenbol vegyetek unisexet kiveve a ruhakat. eladni is konnyebb meg hatha lesz kisteso. a ruhakon kivul tehat kb mindent megvehettek. agynemu butotok babakocsi takarok pelus kis ollo hajkefe minimalis jatek baba kad pelenkazo stb
2014. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom.mar van egy kisfiam igy kisagy pelenkazo mar nem kell.jelenleg kulfoldon elunk es itt sokkal olcsobban megtudom venni a dolgokat.szeretnek mindent megvenni amit az elso babanak sajnos nem tudtam mert akkor meg magyarba eltunk.nagyon koszonom
2014. okt. 27. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármit megvehetsz, egy újszülöttnek de még csecsemőnek sincs semmi "nem-specifikus" dologra szüksége. (na jó, fülbevalóra igen)
2014. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg hogy mennyire lennel csajos ha peldaul lanyod szuletne :-)

En nem vettem meg szinte semmit elore, de nem is hajtott a tatar, manapsag mar olyan hamar meg lehet tudni biztosra a nemet, a 20 het elott boven, marad ido vasarolni. En a 16. heten tudtam meg hogy kisfiam lesz. Nem kezdtem el vasarolni, csak amikor par hettel kesobb megerositettek. Elkezdtem venni mint az orult a gyonyoru feher, bezs, vilagoskek ruhacskakat, bezs macis babaagyat hozzaillo agynemukkel es racsvedovel, vilagoskek pledeket, fekete-bezs haromreszes babakocsit.

Ha lany lett volna akkor rozsaszin cukormaz lett volna minden. En nem szeretem az "uniszex" dolgokat, erre akartam ezzel kilyukadni :-) Ha bizonytalan lett volna a neme sokaig akkor nem vasaroltam volna semmit amig bizonyos nem lesz. De sokan vannak akiket ez nem erdekel, ez is teljesen rendben van, szoval ha szivesen hasznalod majd pl. a sarga, zold, vagy bezsszinu babaagyat, babakocsit, ruhakat akkor is ha kislanyod lesz, akkor vasarolj nyugodtan.

2014. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!