Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel vizet sem adok,...

Ha éjjel vizet sem adok, akkor leszokik a gyakori ébredésről?

Figyelt kérdés
15hónapos a kislányom,most már csak este szopizik,már a hajnali 4-fél5-ös szopiról is leszoktattam-hátha akkor átalussza az éjjelt(meg nem is volt éhes)viszont sokszor ébred-és adok neki pár korty vizet,ekkor visszadől-és alszik tovább.ha nem kap,akkor újra feláll,kiabál.viszont 2óránként a viz sem jó,mert reggelre bepisil.rossz szokássá válhat a viz?(nem szomjas-éhes,mert nap közben jól el van látva mindkettővel)
2014. okt. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy tényleg szomjas, akár mert száraz a levegő, akár más miatt, ne kínozd vízmegvonással, az kegyetlenség. Cukros cuccokat - teát is beleértve - valóban nem szerencsés adni éjjel, de ha kéri, hadd kapjon már szegény egy kis vizet.

Az meg, hogy reggelre bepisil, főleg nem értem, miért lenne baj egy ekkora gyereknél.

2014. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te nem szoktál szomjas lenni éjszaka? Mer én néha igen és a kisfiam is egyszer felszokott ébredni inni, most másfél éves... Nem minden este, van hogy napokig nem ébred fel, aztán van hogy hetekig igen. Én a kezébe adom a cumisüveget és visszafekszem aludni. Tény hogy küzdünk a reggeli átázással de inni nélkül nem alszik vissza éjszaka.

Inkább próbáld ki azt hogy minden második felsírásnál adsz neki inni, de az semmiképp sem megoldás szerintem hogy egyáltalán nem adsz neki semmit.

2014. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mer-mert

2014. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,egyszer simán belefér,de két óránként szerintem egy ekkora babánál már sok.én nem iszom éjjel-de ez most nem számit.és,ha minden második sirásnál adok,akkor hogyan altassam vissza?
2014. okt. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!