Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos kisfiamon észrevettem...

4hónapos kisfiamon észrevettem, hogy egyre többet hisztizik. Nem szeret egyedül lenni! Mit tegyek? Legyek állandóan vele, vagy hagyjam sirni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha késöbbiekben hisztis baba lenne.
2008. aug. 13. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia egy kis sirás sosem árt szokták mondani,de én ugy oldottam meg a dolgot hogy oda raktam ahol látott.Igy vele is voltam meg nem is.Remélem érted mire gondolok? Most hogy már nagy(4és fél éves),nem okoz gondot a hiszti nem igen szokott:)
2008. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyan is szerethetne egyedül lenni eg ilyen pici baba? Ez tök normális. Kislányom 6 hónapos, Ő sem szeret. Én is viszem oda, ahol éppen dolgom van. Nem szeret, hát nem is hagyom egyedül. Majd "leráznak" később, pl., ha megtanulnak mászni.
2008. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!