Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet diétázni szoptatás alatt?

Lehet diétázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem drasztikus fogyókúrára gondolok. Ráadásul már egy éves a babám, és csak napi 2x szopik, de pár hónap alatt ezt is le fogja építeni, ahogy haladunk.

Van rajtam 10 kiló plusz, és szeretném nyárra/tavaszra szépen lassan leadni. Szerintetek megoldható? Tippek? Tapasztalatok?


2010. jan. 26. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A felszabadulo mereganyagok atjutnak az anyatejbe,azert nem szabad dietazni szoptatas alatt,eleg ha nem eszel kenyeret,edesseget,zsiros kajar es tornazol.En is nagyon meghiztam de szules utan Nagyobb etvagyam volt mint terhesseg alatt es akkot ettem a legtobbet miutan a pici elaludt este es nyugodtabb voltam(11 fele,gondolhatod milyen jot tett)En csak most kezdtem a hozzataplalast es a fenti tanacsokat betartva egy het alatt fogyam ket kilot.
2010. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azzal, h kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, nem fogja a szervezet méreganyagokat felszabadítani. Ne fogyózz, egyél egészségesen. Fehér kenyér, cukor, édesség kilőve, kevés szénhidrát, sok folyadék, zöldség ,csümölcs. Kevés mozgás, vagy jó nagy séták.

Kerüld a zsíros ételeket. Ha mindezeket betartod, akkor tuti elkezdenek lefele menni a kilók.

És ez nem fogyókúra, nem zsírégetés, csak egészséges táplálkozás.

2010. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!