Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étvágytalanságra használ a...

Étvágytalanságra használ a C-vitamin csepp?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, semmit nem akar enni. Sem tápszert, sem gyümölcsöt, sem zöldséget. Már megőrülök. A doki elintézett annyival, hogy biztos jön a foga. Lehet, de egyáltalán nem nyűgös, csak az étvágycsökkenésben mutatkozna ez meg?A múlt hónapban is alig hízott, tegnap például egy fél almát és 200 ml tápszert evett egész nap. Mit csináljak vele? Egyik ismerősöm javasolta a C- vitamint. Ez javíthat az étvágyán? Mit tanácsoltok? Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 26. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A C-vitamin nem az étvágyra hat. A fél alma elég neki, abban is van. Vas hat az étvágyra, de nem hiszem, hogy neki félévesen vashiánya lenne. Nem mindig esznek egyformán a babák.
2010. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk étvágy növelésre E vitamint irt a doki,de meg is jött az étvágya.
2010. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!Mintha szóról-szóra én írtam volna:)
2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Ha gondolod olvasd el!

A végén írtam le a tegnapi fejleményt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, visszamegyünk a dokihoz, de most erőszakosabb leszek. Ami még nagyon idegesít, hogy nem is iszik, egy kortyot sem, pedig már minden félét próbáltam.
2010. jan. 26. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

11.30-vagyok.

Kiskanállal tea?

Ha csak 5-10 percenként 2 kortyot sikerűl belevarázsolnod,már jó.

2010. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam a dokinál csak nekem 1 éves. Letudta azzal, hogy jön a foga. Elvan egész nap 400ml tápszeren meg fél üveg főzeléken. Nem is hízik rendesen örülök, hogy nem fogy! Csak 7700g. :(

Nem sokára megyünk az 1 éves státuszra és kérek tőle beutalót laborra.

2010. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!