Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta alszik külön szobában a...

Mióta alszik külön szobában a babátok? Jobban alszotok azóta v. nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most tervezzük a héten a különköltözést! (7hós kisfiú) Már nagyon visszafelé fejlődtünk :( a saját kiságyából átkerült mellém a nagyágyba és már kétóránként ébred cicikézni, így eléggé kivagyok és húztam egy határt. Bocsánat az off-ért! Várom én is a válaszokat. (és a csodát, hogy ettől talán valami megoldódik :S )
2010. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hazahoztuk a kórházból külön szobába alszik.
2010. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy terveztük, hogy egy szobában alszunk vele, ezért a hálószobánka tettük a kiságyat. De sokat nyöszörgött álmában és nem tudtunk aludni tőle. Először csak ideiglenesen költöztünk át a nappaliba (kb. 3 hetes volt a pici), majd átrendeztük a lakást és övé lett a hálószobánk, miénk meg a nappali!
2010. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos volt a kisfiam, amikor külön szobába mentünk. Addig felkelt 8-10x is, azóta 1-2x. Igaz már 2 és fél éves, de még mindig nem alussza végig az éjszakát.
2010. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

6 hós korától/most 1 éves/

Az első pár külön töltött éjszaka jobban megviselt engem,mint őt:-)

De nyugodtabban alszok,mert nem ébredek fel minden mozzanatára,és szerintem így legalább én se zavarom őt.

2010. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyém 2 hónapos korától alszik külön szobában. Előtte is utána is ugyanolyan jól aludtunk mind :)
2010. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta hazahoztuk a kórházból külön alszik külön szobában. Az elején a szobájában aludtunk, de sohasem vele, csak két méterre volt az ágyunk az övétől. Tehát mi nagyon jól alszunk és ő is. Most 20 hónapos és 8 hónapos korában költöztünk ki tőle. Már előbb is akartunk de a fetés akkor jött össze és ezzel együtt a szobánk átrendezése is. Amúgy 5 hetes kora óta átalussza az éjszakákat.
2010. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első naptól külön van.Mi is jól alszunk, ő is.Két hónapos kora óta átalussza az éjszakát.Én nem tudnék pihenni, ha nálunk lenne, még ha külön ágyban is.Nagyon éberen alszok, még így is felébredek a szomszéd szobában akkor is, ha csak mocorog.Nekünk így nagyon jó,és neki is.

2010. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én a hétvégén költöztem ki a gyerekszobából, párom már egy ideje a nagyobbik szobában aludt. 6,5 hónapos a kisfiam. Nagyon sokat mocorog éjszaka és többször fel is ébred, de már enni nem kér csak kicsit sirdogál, majd visszaalszik. Én meg alig bírtam aludni, mert mindig attól féltem, hogy felébred ha pl. megfordulok az ágyban. Persze mindegyikőnk a saját ágyában aludt.

Most így sokkal jobban tudunk aludni.

2010. jan. 26. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
első nap volt a mi szobánkban, rettenetes volt, semmit sem aludtunk, azóta a saját szobájában alszik, így nem ébredünk fel minden kis nyekkenésére :)
2010. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!