Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha játék közben baleset éri,...

Ha játék közben baleset éri, felsír, vérzik az orra mit tegyek? 6 hónapos

Figyelt kérdés

valószínű az orr nyálkahártyát sérthette fel a fáték nagyon sok vér folyt! de hál ég elállt, belül nézve nem látom hol, de vattával felitatgattam, belül meg fültisztítóval.

mást mit tegyek?

pár nap múlva cseppentsem és orrszi porszizzam?


amúgy nem értem az egészet miért kísérte egy pici hányás..a baleset előtt 2 órával evett és nem szokásos nálunk a bukás.


ennek a játéknak?

[link]


ez a része okozta a bajt

[link]


amit megint nem értek hiszen le van kerekítve, nincsenek élesen kiálló darabok

habár múltkor a másik része miatt is sírás volt, akkor az ínyét törhette fel, de vérzés nem volt.


2014. nov. 11. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és még annyi h szerintem ne is kamillázd v törölgesd, mert a seb leáztatása akár újabb vérzést okozhat, szóval hagyd rászáradni.


ha vlkinek spontán vérzik az orra, akkor is a legjobb amit tehet, h elszorítja, s amint elállt a vérzés, nem piszkálja, hogy ne vérezzen újra.

2014. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


majd holnap doki, ma már nincs rendelés (nálunk mindig akkor történik valami..)

2014. nov. 11. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!