Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor rakjam le a kiságy alvó...

Mikor rakjam le a kiságy alvó felületét a lenti pozícióba?

Figyelt kérdés
Fiam mindkét irányba forog, 5 és fél hónapos és próbálgatja magát négykézlábra nyomni. Ráérek még? Ti mikor raktátok le?
2014. nov. 14. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos most, négykézláb megáll, előre hátra billeg, földön már mászik, de ülni nem szeret, nem is ül, húzódzkodni is csak egyszer láttam, hogy nyúlt valamiért felfelé, szóval mi még nem tettük le. De egy két héten belül lekerül már, mert szeretném ösztönözni az ülésre, kapaszkodásra. Négykézláb imád lenni, de a kiságyban egyébként csak alvásra van, a földön lakik és mndig rá is látok, ha az ágyban van. Nekünk ezek a kritériumok vannak és még fent az ágy :)
2014. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor raktuk lejjebb, mikor megtanult ülni, 6 hónapos volt akkor.
2014. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk három fokozatú volt, a legfelső állásból akkor raktuk lejjebb, amikor megtanult négykézlábra állni, de aztán hamar tehettük az alsó fokozatba, mert 7 hónaposan fel is állt a gyerkőc :-)
2014. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor ül vagy mászik addig ráérsz
2014. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm :) így is fájós a derekam, így megúszom akkor még picit a nagy hajlongásokat :)
2014. nov. 14. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
még meg :) én azóta kb rokkant vok :)
2014. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. Majd ha felül és kapaszkodva próbálja felhúzni magát állásba, akkor kell. Nekünk ez olyan 7.5-8 hónaposan jött el egyik napról a másikra. Szépen üldögélt a kiságyban, majd hirtelen azt vettem észre, hogy felhúzta magát és próbál kimászni a kiságyból. Nagyon megrémültem. Azonnal le is tettük a kiságy alját a legalacsonyabbra.
2014. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!