Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabam hangosan veszi a...

Kisbabam hangosan veszi a levegöt mintha el lenne dugulva az orra szerintetek mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hos es azt tünt fel hogy hangosan veszi a levegöt mint amikor tele van az ember orra. Nem volt beteg soha nem folyik az orra semmi jele hogy beteg lenne, de reggel amikor felkel akkor szokott picit szarazon köhögni de csak reggel! Hetfön tudok csak orvoshoz menni köszi a valaszokat
2014. nov. 22. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az orrmandulája. Az én fiam 5 hónapos, de szinte az elejétől kezdve hangosan veszi a levegőt. Bár inkább éjszaka jellemző. Horkol is picit. :) Valószínűleg kifogják venni a manduláját később, de még túl picike, visszanőhet.
2014. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy száraz nálatok a levegő.
2014. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg van fázva. Nem kell hogy follyon az ora ahhoz, hogy tele legyen váladékkal.
2014. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos kisfiamnak is így kezdődött a megfázás, még most sem folyik az orra, de tele van. Szívom neki és rengeteg van benne. Másnapra kicsit be is rekedt, de az egy nap alatt elmúlt. Az orra viszont napok óta be van dugulva.
2014. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nincs semmi az orraban hiaba szivom nem jön semmi.szerintem is inkabb szaraz a levegö ugyhogy vettem is a neten egy parasitot.
2014. nov. 22. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

megnagyobbodott orrmandula!

barátnőm kisfiánál is ugyanez már születésétől,már fül orr gégészeten is megállapították d 3 éves kor alatt nem veszik ki!De kapott rá valami szirupot ami "visszahúzza" a megnagyobbodott orrmandulát és így már nem veszi hangosan a levegőt.

Sztem nézed meg te is F.O.G-szel!

2014. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most azt veszem eszre hogy levegövetelnel hörög!akkor ez az orrmandula?holnap megyünk orvoshoz!
2014. nov. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!