Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor ilyen rések vannak a...

Amikor ilyen rések vannak a baba foga között, az "összenő"? Elmúlik?

Figyelt kérdés

google-s kép

[link]


2014. nov. 22. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélem. Az én lányomnak is felül hézagos. De tök cuki szerintem :)
2014. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

meg ami így srégan nő(babámnál már srégan kibújt, nem tudom lefényképezni, mert homályos lesz)abból egyenes fogak lesznek?

[link]

2014. nov. 22. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd a többi összenyomja. Nyugi! :)
2014. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen neki is így bújt ki és szépen kiegyenesedett. Én is úgy gondolom majd a többi összenyomja.
2014. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak mert mi rengeteget szenvedtünk a fogszabályzóval anno, remélem az apjára üt a baba, neki oly szép.
2014. nov. 22. 10:08
 6/10 A kérdező kommentje:
*a tesómmal szenvedtünk rengeteget a fogszabival
2014. nov. 22. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett volna fogszabi kaptam is éjjelit de egyszer tul sokat húztunk rajta és nem tudtam többet hordani.

Én is remélem ebben az apjára üt.

2014. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nekem meg rájöttek ha be van tolva az első kettő egyenesbe akkor a szemfogaim kifordulnak, mert nincs hely, szóval a végén azt javasolták, hogy ha kihúzunk egyet(a mosolynál a sarokban, nem tudom hanyas fog)akkor el tud tolódni az egész és szép lesz, gondolodjak rajta, azóa is gondolkodom, hogy kihúzassak e egészséges fogat..)

éjszakai volt nekünk is, olyan szinten fájt reggelente, hogy ha csak a számhoz érintettem finoman az ujjam, már ebbe a semmibe majd' bele haltam.


annyiban nyugodt vagyok, hogy nem szereti a cumit, legalább az nem deformálja neki.

2014. nov. 22. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogszabályzót csak a maradó fogakra adnak.
2014. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A babafogak nem vetítik előre hogy milyen lesz a maradandó fogsor. Nekem gyönyörű tejfogaim voltam, aztán amikor a maradandóak kibújtak teljesen kusza lett a fogsorom, kellett a fogszabályzó.
2014. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!