Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted, kisbabás anyuka...

Szerinted, kisbabás anyuka kérdése?

Figyelt kérdés

Nektek nem durva az, ha egy kisbabás anyuka ilyen kérdést tesz fel egy nyilvános közösségi portál nyilvános csoportjában?


Szoptato mamik! Kinek mennyire (volt) rendszeres a havija szules utan?

Nekem 5,5 hoval utana jott meg es azota ketszer is pontos volt...most meg 10napja kesik. Olykor szoktuk kicsit gumi nelkul csinalni,de mindig idoben felhuzzuk.Csinaljak tesztet?


Főképp ez: "olyakor szoktuk kicsit gumi nélkul csinálni". Nekem ez annyira durva, senkinek semmi köze hozzá. Vagy ott van rá a gyakori :)


2014. nov. 22. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt hiszi, hogy az ismerősei nem látják, vagy azt hiszi hogy anonim módon működik az is... elvan kicsit tévedve. Én Fb-os csoportokba nem szoktam irogatni mert látják az arcom, nem tálalom ki így idegeneknek a dolgainkat.

Egyik ismerősöm múltkor egy várandós csoportba kérdezte meg, hogy nem pici a babája mert csak 6cm, miközben a neten azt olvasta hogy 60mm a normális... Hát én szét röhögtem magam rajta... Egyrészt tök buta, másrészt jól lejáratja magát mindenki előtt.

2014. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg írj neki, hogy tudja e, hogy ezt kb többmllió ember olvassa névvel, arccal?
2014. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

oszom első kettőt


tuti, hogy el van tévedve a kedves anyuka :)

2014. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az háborít fel hogy egy felnőtt nőről beszélsz és ennyi esze van?

Nagy az isten állatkertje!

2014. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként most nemcsak őt kispécizve, de szinte napi szinten olvasok ilyeneket a kisbabás csoportokban. Még ha zárt lenne is, több ezren vannak ezekben a csoportokban. Bárki csatlakozhat, eléggé gáz, hogy szomszéd Pirike elolvashatja, hogyan csinálja szomszéd Gizike.. :)))
2014. nov. 22. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D ez jó! Végül is csak azt tette közzé ország-világ számára, hogy mikor menstruál, és hogy csinálják a férjével :)... Lehet, hogy tényleg kéne szólni neki... :)
2014. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!