Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezhet valamit? Vagy miért...

Érezhet valamit? Vagy miért nem akar egyedül aludni?

Figyelt kérdés

Kislányom 20 hónapos. 3 hét múlva vagyok kiírva. Szerencsére mindig elég jó alvó volt. Most meg már kb. 1 hónapja kitalálta, hogy csak velem hajlandó aludni. Apja sem jó neki. Éjszakákon át fent vagyunk, mert nem nagyon akarom neki engedni. Most szokja meg? Hogy bírok így 2 gyerekkel virrasztani? Néha már engedek, mert akkor legalább az apja meg ő alszanak. Én nem nagyon tudok úgy, mert hozzámbújik, és átölel. Elég kényelmetlen, ráadásul a magzat is erősen tiltakozik.

Mesélünk neki a babáról, de nem tudom mennyit ért belőle.


2010. jan. 29. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, érezhet és valószínűleg a maga módján érti is a dolgot..emiatt szorong. Nem te írtál ki olyan kérdést, hogy virrasztanánk-e mellette éjjel? Ha igen, ott már leírtam hogy én hogyan csináltam anno..
2010. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Mikori a kérdés?
2010. jan. 29. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre sehol se találom, azt hiszem, a múlt héten tette valaki fel..Majd még keresgélek..
2010. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érezhet, enyém az első pillanattól megérezte.

Megoldásra én is kíváncsi lennék, bár nekem még van pár hónapom - és reményem - önállóságra szoktatni.

2010. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!