Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha 40 hetes várandós kismama vagyok és még nem szültem meg de még jóslóim sincsenek?

Figyelt kérdés
van valami ami felgyorsítja a folymatot??

2014. nov. 24. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Várj. Meg fog születni. :)
2014. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
most 29-ére vagyok kiírva de már nem bírom kivárni... első baba :/
2014. nov. 24. 14:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Pihenj. Ha az orbos úgy találja jónak, meg fogja indítani a szülést. Bent nem fog maradni.
2014. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat..
2014. nov. 24. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Én épp a "te eseted" vagyok. 40 hetesen, nulla jósló fájással, -sosem fogom már megtudni, milyen is az-. Sőt. Én épp a kiírás napján szültem, megindult a szülés magától, csak fájásokkal mentünk a kórházba, gyors szülés volt (császár sajnos, faros volt végig). Nyugi. Pihenj addig is, mert utána jön az igazán kemény meló.

1,5 éves anyukája

2014. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én túlhaladtam a kiírt dátumon, és már tűkön ültem.

Egy jóslóm sem volt amúgy, nem is nyíltam, úgyhogy nekem végül indították, de a lényeg, hogy nem maradt bent! :)

Ha nem akar jönni, akkor szerintem nem jön, hiába a taktikák. Nekem ajánlották, hogy igyak tonicot, hogy vegyek meleg vizes fürdőt, és szexeljek. :) Ezek nem tűntek túl veszélyesnek, így hát tettem egy próbát. De semmi. Tudom ilyenkor már nehéz várni, de majdcsak kibújik valahogy!

2014. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek azt javasolta a dokija, hogy szerelmeskedjen a férjével, vagy lépcsőzzön sokat...
2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam, már majd' meg őrültem, hogy történjen már valami, aztán a kiírt nap előtti este elfolyt a magzatvíz. Tehát: várj :). Nem fog bent maradni, ez tuti :D.
2014. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerdai napon szültem a betöltött 42. Hét napján. Előtte hét csütörtöktől már a kórházban feküdtem, itt ez a szokás. Amíg itthon voltam folyton szexeltünk az utolsó pillanatig, a kórházban meg lépcsőző maratonokat csináltam minden nap, csak mosolyogtak a nővérkék. A szülés napján már negyedszer próbáltak egy héten belül oxitocinnal indítani. Màr épp császározni akartak vinni, mikor a doki kikiabált a folyosóra, hogy "Mindenki vissza, spontán szülünk!" A negyedik nyomásra kibújt a fiatalember minden előjel nélkül. Úgyhogy just relax! :))) Kitartás!
2014. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, még a kiírt napot sem érted el, szóval még bármi lehet. Jóslóm nekem som volt egy sem, egyszer csak elfolyt a magzatvíz.

Persze tudom már várod, de élvezd a csendet és a pihenést :)

2014. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!