Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy annyira el van havazva a délelőtti teendők miatt, hogy a gyerek még délben is pizsamában van?

Figyelt kérdés

Főzés, mosogatás, rendrakás, romok eltakarítása, eldugult lefolyó, nagyjából ez volt a délelőtti program. Ebéd előtt vettem le róla a pizsit :-/ És nem ez volt az első eset :-/


Én vagyok béna és rosszul osztom be az időmet, vagy azért ez néha mással is előfordul ? :-)


2014. nov. 25. 12:26
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Általában átöltöztetem a reggeli tisztába tevésnél, de ma valahogy nem tettem :-/ 21 hónapos egyébként. A pizsi persze totálkáros lett, nem abban fog este aludni, nyugi :-)

Azt hiszem jobban meg kell szerveznem a napjaimat a jövőben. Legtöbbször én is mindent alvásidőben csinálok, délelőtt szoktunk sétálni és játszani, mesét nézni, de ma valahogy elcsúsztam :-/ Nem nagyon bírja elviselni, ha mással foglalkozok és nem vele, ma viszont úgy tűnik jó napja van, egy hangja nem volt egész délelőtt csinálta a dolgát :-) Pici aranyom. Most meg persze lelkiismeret furdalásom van, hogy ne foglalkoztam vele fél nap ... :-(

2014. nov. 25. 13:27
 22/38 anonim ***** válasza:
37%

Nem, első a gyerek. Én inkább tojok a házimunkára, arra ott az alvásidő.

De amúgy nem tudom mi olyan nagy cucc a pizsama levételén, mikor pelenkát cserélsz, akkor úgyis le kell róla venni, utána meg semmiből nem tart rendes ruhát adni rá. (ha meg már nem pelenkás a gyerek, akkor magának is át tud öltözni, csak felügyelni kell, vagy egy kicsit segíteni)

2014. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
71%

nekem volt olyan,hogy egész nap az alvós body-jában volt :)

sőt, volt olyan, hogy ez a body még a játszótéren is rajta volt.

na és kit érdekel? :)

én csak a kényelmetlen ruhákból "mentem" a gyereket...érdekli is a kicsiket, mi van rajtuk? :)


másfél évesem mellett én még most se tudok perfekt napirendet tartani. mi lesz, ha megyek dolgozni, te jó ég?! :)


nem fontos. a lényeg, hogy boldogság legyen, és nyugalom :)

2014. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk is pizsiben van amíg itthon vagyunk(4 éves)minek öltöztessem fel?!Csak akkor öltözik ha megyünk el.Mondjuk mi minden nap másik pizsamát adunk rá.

Nem értem mi az összefüggés a pizsama és a gyerek nem ellátása között,attól még h pizsiben van még kapott enni,inni gondolom...

2014. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én sem pizsamában rohangálok otthon, szerintem az alap, hogy abban csak alszunk (arra való) és a gyereket is erre nevelem. Amúgy szerintem senki nem írta, hogy nem látta el egyáltalán, csak azt, hogy legtöbbünknél elsők a gyerek körüli teendők (és ebbe az átöltözés is beletartozik) és csak utána jön a mosogatás és társai.
2014. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Nem étlen szomjan fetrengett a gyerek a szaros pelenkában fél napot könyörgöm! Csak az a roha.t pizsama maradt rajta!!!!
2014. nov. 25. 15:27
 27/38 anonim ***** válasza:
Most miért őrjöngsz Kérdező? Senki nem bántott. Feltettél egy kérdést, mert te is érezted, hogy nincs teljesen így rendben a dolog, amire megkaptad a válaszokat, hogy mások nem így csinálják. Senki nem írta, hogy rossz anya vagy, senki nem mondta, hogy elhanyagolod a gyerekedet. Most mi a problémád?
2014. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért raktad ki a kérdést. Tök jelentéktelen dolog. Egyszer rajta maradt a piszi. Na, bumm.
2014. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
pizsi :-)
2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
nem őrjöngök, csak én se értem, hogy miért az jön le néhány válaszolónak, hogy nem látom el a gyereket és lusta vagyok.
2014. nov. 25. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!