Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy annyira el van havazva a délelőtti teendők miatt, hogy a gyerek még délben is pizsamában van?

Figyelt kérdés

Főzés, mosogatás, rendrakás, romok eltakarítása, eldugult lefolyó, nagyjából ez volt a délelőtti program. Ebéd előtt vettem le róla a pizsit :-/ És nem ez volt az első eset :-/


Én vagyok béna és rosszul osztom be az időmet, vagy azért ez néha mással is előfordul ? :-)


2014. nov. 25. 12:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14 hónaposom 7-kor kel. Peluscsere, átöltözés, kakaó/tápszer. És ezek után jön bármi más. Ha nem lesz pelusos akkor az öltözés lesz az első. De ettől nem vagy szar anya! :)
2014. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
33%
Soha!Felkel,reggelizik,mosakodás,öltöztetés,egy szóval a gyerek rendbe rakása és minden más csak utána!!!
2014. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%
3. vagyok. Rossz anya ettől nem vagy, de ha ez sokszor előfordul, azért elgondolkodnék a helyedben, hogy változtatni kellene a fontossági sorrenden.
2014. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
50%

Másfél évesem 7-8 között kel, még az ágyában iszik egy teát majd kiabál hogy vegyem ki. Utána azonnal tisztába rakom és átöltöztetem. Ez így megy már mióta megszületett. Utána jön minden más. Soha nem volt pizsiben délben, tényleg mindig az az első hogy ő átlegyen öltöztetve és tiszta legyen a pelus. Előtte vagy utána öltözök én. Nem vagy szaranya! Igazából baja nem lesz tőle a gyerkőcödnek de mind a kettőtöknek jobb ha hozzászokik az ébredés utáni átöltözéshez.

De tisztába sem rakod ébredés után? Nálunk sok az átázás, így az az első. Ha meg már tisztába rakod akkor át is öltöztetheted. :)

2014. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
70%
Én rögtön felöltöztetem, amikor felkelt. 2 perc miatt nem áll meg minden..
2014. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%

nem, pedig már 5 éves :)

persze olyan volt, hogy pizsiben volt egész nap, mikor beteg abban érzi jól magát :) de olyan nem volt, hogy nem volt időm átöltöztetni :)

én eleve alvásidőben csináltam minden dolgomat, szóval a délelőttök szabadok, vele voltam, vagyok ha itthon van. 1-3 ig főzök, takarítok, este f9kor megy aludni akkor meg romot pakolok, így ébrenléti időben soha nem tököltem órákat a háztartással :)

2014. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nem nezlek le miatta vegkepp. Es ne tartsd magad szar anyanak, mert nem vagy az!!!

Nalunk mikor felebred az az elso h leveszem a pelusat es irany a bili, akkor lekerul a pizsi nadragja is. Igy alapbol feloltoztetem. Mig vegzi a dolgat hozok neki, bugyit, ruhat, zoknit. 21 honapos. Szokott delig pizsiben lenni ha az apjaval van itthon es en dolgozok. :-) de hat a ferjem nem az a fajta aki mindig azt csinalja ahogy azt kellene :D de szerintem nem kell bemutatni :-)

2014. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ovisok a gyerekeim, és van olyan, hogy pizsiben reggeliznek (9-kor).Bebújnak még az ágyikójukba játszani, mesét nézni.Addig teszek-veszek, mire dél lesz.Akkor átöltöznek ebédelünk, és megy a nap tovább.Sőt, vannak olyan téli vasárnapok, mikor én is, meg a férjem is pizsiben vagyunk délben :) !Előtte nap mondjuk főztem, rend is van, és együtt mesézünk összebújkálunk az ágyban.

Engem nem érdekel, ha valaki lelustáz, de a hosszú, és merev hétköznapok után néha mindegyikőnknek jól esik egy-egy ilyen nap.

Ja, és ettől én nem érzem magam szar anyának - gyerekek is szokták kérdezni, hogy mikor lesz már pizsinap?

2014. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Az enyém reklamál ha nem öltöztetem át reggeli előtt :) Nem vagy rossz anya emiatt, ritkán de meg lehet így csúszni. Persze, az eldugult lefolyó gáz, meg kell oldani, de pl a mosogatást hanyagoltam volna. És szerintem a gyerek a rendrakásnál is fontosabb. 1 nap kupit ki lehet bírni (tapasztalat :) ) de a gyerekkel mindig foglalkozni kell. Nem hisztizik ha nem vele foglalkozol? Nálunk mindkettő (2 éves, 6 hónapos) kiakadna ha egész délelőtt mást csinálnék. Most alszanak, így tudok netezni kicsit, de eljött az idő a házimunkára is.
2014. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
53%
Én a 9 hónaposomat a 10 órai után öltöztetem át, mert előtte általában sehova nem megyünk és a reggeli után kb. azonnal alszik még 1-2 órát, aztán kezdődik a babaámokfutás csak, arra már fel van öltöztetve úgy, hogy közben el is tudjunk menni majd ebéd előtt, vagy ebéd után a városba kevés öltözéssel. Ha hazaértünk, peluscsere és játszóruha fürdésig.
2014. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!