Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszopis babák szülei! Jön a...

Ujjszopis babák szülei! Jön a kesztyűs időszak, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha nem tudja bekapni a kesztyű miatt teljesen ki fog akadni. Így is utálja a babakocsit, de eddig az ujja legalább ott volt neki ami lenyugtatta. Ti már próbáltátok? Nyűglődött a kesztyű miatt?
2014. nov. 26. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyereked? Én az enyémre tavaly adtam először kesztyűt (akkor volt 2 év körül), de nem mindig. Amíg nem a kezedet fogva sétál melletted addig nem kell igazából kesztyű, mert bent van a keze a kabátujjában
2014. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos a cumit nem birja, nyuglodik az ujja nelkul hiaba nem adok ra kesztyut mert ha jol beoltoztetem annyi ruha van rajta h nem eri el a szajat. emiatt a kertben vallon levegoztetem. eleg faraszto. azert probalkozom a cumival hatha egyszer csak jo lesz neki.
2014. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak fél éves. Én nem akarom átszoktatni, örülök az ujjának, csak már így is megkaptam az egyik szomszéd nénitől hogy miért nincs ezen a babán kesztyű ilyen hidegben. Csak így is rettegve indulok el a babakocsival, mert utálja, de ha az ujja nem lesz ott, hát lehet, hogy én is az erkélyen kell, hogy levegőztessem :(
2014. nov. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!