Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos babam egesz nap az...

9 hos babam egesz nap az ölemben lenne, maszik utanam mindenhova es sir hogy vegyem fel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ja es ha fel orara apaval hagyom akkor kepes addig vistani amig meg nem jövök-nem birom mar szinte wcre se tudok mar menni-meddig fogja meg ezt csinalni??
2014. nov. 26. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Minek vallaltal gyereket ha neked egesz napos munka a hazat rendbe tartan? Szerinted mindenki mas lyukban lakik? Csak ti laktok orias hazban? Mas is megoldja. Azert a gyerek fontosabb. Ez egy ilyen idoszak, tul kell veszelni vhogy. A gyerekek mar csak ilyenek, kell az anyjuk nekik. Ha nagyon nem megy gondolom futja taksritonore. Vegyel fel egyet aki heti par alkalommal kitakarit, amig ilyen kicsike a gyerek. Mindent meg lehet oldani, csak akrni kell. Nem nyafogni. Fozzel tobb napra, ne minden nap hanem csak ket naponta, gondolom nem minden nap van nagytakaritas. Ne hasznaljatok minden egyes helyseget a hazban es akkor nem lesz mindenhol kupi. Csak ott legyetek ahol muszaj. De ha allandoan olben van gondolom nem is pakol szet a gyerek.
2014. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En magamra kotom ha nagyon meg kell csinálni valamit...Kb. mindent el tudok így végezni, amit nem, az marad estére. ..bár most egy ideje nem alszik el időben szóval ezzel meg vagyok love...egyebkent egy apro megjgyzes, egy kisebb lakasban sztem nehezebb rendet tartani, mivel ott minden helyiség folyamatos hasznalatban van, keves a hely míg pl egy nagy háznál nappali, konyha max gyerekszoba, és nem lesz attól kupi, h elovesztek pl egy játékot
2014. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jaj te 11-es nagyon gaz a stilusod-nem mondtak meg?ne irj ide többet leggggggggyszi-nem erdekel a flegma stilusod.köszi.
2014. nov. 27. 20:55
 14/16 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy :D miert faj ha valaki oszinten valaszol? Nem gondolod azt h kicsit bekepzelt vagy? Csak ugy megsuogom mivel nyilvanosan kitettel egy jerdest az valaszolaki szeretne. Es ez nem azt jelenti h mindenki a buksidat fogja simogatni es olyanokat ir amit te pont elkepzeltel. :-).

Gondolod a te stilusod csodalatos? Szerintem eloszor tukorbe kellene nezni p, elgondolkodni es megfogadni nehany jo tanacsot. :-)

2014. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
de az öszinteseg es a bunkosag az ket különbözö dolog..:):)legalabbis nekem:)tudod megfogalmazhatod a velemenyedet ugy is öszinten hogy ne bants meg embereket....de nem vitatkozok es legyszi ne folytasd nem ezert irtam ki ezt a kerdest hogy veled vitatkozzak.köszi.
2014. nov. 27. 21:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a normális kommentekre miért nem reagálsz?
2014. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!