Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának adhatok...

8 hónapos babának adhatok tízóraira vagy uzsonnára 1 szelet vajas kenyeret héja nélkül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vajat nem szokták ilyen korán bevezetni, én úgy tudom. Tegyél rá valami mást, de kenyeret már eszegethet,ha bevezetted a glutént.
2014. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek rá neki?nekem azt mondták ilyenkor már eheti a vajas kenyeret
2014. nov. 27. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém 10 hónap körül evett vajas kenyér falatokat, de inkább a gyümölcsös uzsonna után, csak csemegének. A zöldség-gyümölcs fontos még ebben a korban.
2014. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg tehetsz rá gyümölcsöt, én néha gyümölcsös bébiétellel kentem meg, mint egy lekváros kenyeret, de ha van otthon friss zöldség, gyümölcs, botmixerrel pépesítsd és azzal kend meg :) Az enyém imádta.
2014. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Boven adhatod a vajs kenyeret nem lesz semmi baja. En vettem mar jo minosegi majaskremet vagy hazilag csinaltam es azzal megkentem. Imadta. A vaj is tejtermek igy bevezetheto mar. :-)
2014. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korban még gyümölcsöt vagy joghurtot uzsonnázott a fiam. Vajat én is kb. 10 hónapos kora körül adtam.
2014. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Adhatsz neki vajas kenyeret. Én szoktam neki még sajtos kenyeret adni. Mackó sajttal szoktam megkenni. Nem a kenhetővel, hanem a háromszöggel
2014. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki! Ha van elég foga és meg tudja enni persze! :)
2014. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha meg tudja enni akkor persze, de miért nem adsz neki valami egészségesebbet? Mondjuk túrókrémet is csinálhatnál rá, mint a körözöttet zöldségekkel összemixelve.
2014. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen kap gyümölcsöt is zöldséget is.csak gondoltam ma miért ne kaphatna uzsira vajas kenyeret.
2014. nov. 27. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!