Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyéves babám magától...

Az egyéves babám magától idenyújtja a játékát nekem, akkor is ha nem kérem. És ha elveszek tőle egy játékot, akkor nem hisztizik. Ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy az ilyenkorú babák még „irigyek” és féltik a megszerzett játékot és majd két-két és félévesen tudják odaadni a játékaikat másnak.
2014. dec. 3. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Pont a 2-2,5 évesek "irigyek".
2014. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi fiunk is ezt csinálta és sugott hozzá valamit, ami.a.férjem.szerint a tessék volt, szerintem tesz vagy valami ilyesmi. De ő sokszor fordult.egyet
2014. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Folytatom

Fordult egyet, futott egy kört és visszajott érte. Szerintem ennyi idősen még nem képesek ilyen bonyolult érzelmekre mint az irigység.

2014. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi következő hónapban leszünk egy évesek és pár napja pont ezt kezdte el csinálni. Nálunk az ételt is a mi szájunkba akarja rakni... :/ Sőt, ha mondom neki: Kérem! és nyújtom a kezem, akkor beleteszi az éppen nála levő dolgot az én kezembe :)
2014. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az irigykedés később kezdődik. Ilyenkor még nem igazán birtokolnak. Majd 2 és 3 éves kor között.:)
2014. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is doa ad midnent amit kérek.Játékot, ételt vagy ami épp nála van. DE! Van irigység ebben a korban is. Mikor itt voltak sógornőmék, kezembe vettem babáját és elkezdett sírni és raplizott,hogy tegyem le és vegyem őt az ölembe. Azt hittük,hogy csak abban a pillanatban volt ez az állapot és megcsináltuk mégy egy párszor. Bizony,hogy irigység volt. Féltékeny,hogy a kicsi baba van az őlemben és nem ő.
2014. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!