Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ilyen nyűgös...

Mitől lehet ilyen nyűgös mostanába 8 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Mostanába napközbe egyáltalán nincs el mindig sír üvölt mászik rám hogy vegyem fel,nem lehet kimenni a szobából mert akkor is üvölt már alig bírok vele.Este hét nyolc körül már nyűgös hogy álmos megfürdetem vacsi és mégsem alszik volt olyan hogy fél 1-ig fent volt és reggel is korán kel ált.Nem rég még nappal elvolt nem sírt nem üvöltött ha egyedül hagytam.Este is már Legkésőbb tízkor aludt és hatig fel se kelt utána evet és még 9-10-ig vissza aludt.Mi lehet a baj hogy mostanába ilyen?
2014. dec. 13. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy igaz e,de azt olvastam hogy amikor mozgás fejlődése van akkor lesznek ilyenek egy ideig.Egyébként most az utóbbi 2 hétbe kezdett el mászni,felűlni,felállni.lehet hogy tényleg azért van?
2014. dec. 13. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt valóban van összefüggés a mozgásfejlődés és a nyugtalanság között, másrészt ilyenkor is van egy szeparációs hullám. Nálunk ugyanez a helyzet most. Teljesen felborult a napirendünk. Nem marad meg az állókába, akárhányszor meglát sír, hogy vegyem ki.
2014. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. 6, 8 és 1 éves kor körül jellemző leginkább. Nálunk most jön az 1 éves...Mi a nagykönyv szerint végigmentünk a másik kettőn is. Csudálatosss volt... :) Most már azért olyan 2 méteres körzetébe beengedi az idegeneket is :)
2014. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikorra lett jobb a helyzet? Az én kislányom 7,5 hónapos lesz, mostanában indult be durván a mozgásfejlődése, ezzel együtt az egész napos nyüglődés is...
2022. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!