Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő riasztás? Téves?

Légzésfigyelő riasztás? Téves?

Figyelt kérdés
Ma este beriadztott a legzesfigyelő. Gyorsan kikaptam a kicsit az ágyból, fújtam az arcára, felébredt, de nagyon mélyen aludt. Most nagyon felek, meg aludni sem merek.

#Légzésfivyelő
2014. dec. 14. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott erdekelni a lepontozas, de ugy megneznem ki az a nyomi, aki most a valaszomat lepontozta. Nem tudom miert baj az, ha megosztom massal is, hogy veszhelyzetben mit kell tenni...

En csak jot akartam, de lepontozo, te szanalmas vagy...


7-8as voltam

2014. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Orulok, hogy nalatok minden ok ;)
2014. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy videó. Ne legyen rá szükség!!!

2014. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mielőtt még teljesen kétségbe esel, ellenőrizd az érzékelő lapokat. Kisfiamnál 1 éves kora után egy héten többször is beriasztott, tévesen, mert a 2 érzékelő lapon kívül feküdt a gyerek, akkor jött nála az hogy teljesen felkuporodott a kiságy egyik végébe ahol nem volt érzékelő lap.

Kislányomnál 2 hetesen jelzett be éjszaka, szintén elmocorgott az érzékelő lap környékéről. Ilyenkor kell kisakkozni, hogy hova is rakd az érzékelő lapokat úgy hogy ne legyen téves riasztás.

Én nagyon hálás vagyok annak a válaszadónak aki leírta az újra élesztést, bár tanultam róla, babáknál másabb a helyzet, jó hogy újra olvashattam róla, csak ne kelljen soha használni.

2014. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ja és a lepontozó meg nem tudom miért pontoz le hasznos információkat. Szánalmas
2014. dec. 15. 15:00
 16/17 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok, nem tudom miért kellett így lepontozni, kicsit olvasgassatok utána! :*


"Három-négyszer gyakoribb a bölcsőhalál ott,

2014. dec. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Három-négyszer gyakoribb a bölcsőhalál ott, ahol nem alszanak együtt a babával. Az együttalvással nő az anya figyelme, és a baba érzékeny­sége, mindketten könnyebben ébrednek, ha sokáig marad ki a baba légzése."

forrás: [link]

Az előbb nem írta végig valamiért.

2014. dec. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!