Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan időzítenétek a költözés...

Hogyan időzítenétek a költözést és a hozzátáplálás elkezdését?

Figyelt kérdés

Kisfiam március 5-én lesz 6 hós. Addig csak anyatejet kap. Újépítésű lakásba fogunk költözni és nem tudom miképp időzítsünk:

1) költözzünk be még februárban, vállalva, hogy felfordulás lesz és az első beköltözők leszünk 160 lakóból... Hozzátáplálást meg pl 2-3 hét múlva 6.5 hósan

2) várjuk meg itt március közepét és kezdjük a hozzátáplálást 6 hósan, így már 2 hete elkezdenénk mire költözünk

3) egyéb :)) - ötleteket várok :)))

Azt hiszem, hogy nem lenne a legjobb egyidőben költözni és hozzátáplálást is kezdeni, igaz?


Köszönöm a véleményeket előre is!


2010. febr. 2. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. A hozzátáplálás kb 5 perc, amíg belekanalazol a babádba pár kanál almát. Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni, nem olyan nagy ügy ez :) Persze én nagyszájú vagyok, mert már túlvagyok rajta.

Mivel a babád még kicsi, feltételezem épp elkezdett forogni vagy ilyesmi, őt nem fogja megzavarni a költözés. Mivel a szobákat még csak úgy ismeri, hogy a karodban hurcolod, szóval nem a két lábán ismerte meg a régi lakást. Ő észre sem fogja venni, hogy új lakásban van.

A lényeg, hogy nem lesz semmi baj, költözzetek be, amikor akartok, ez nem lehet akadálya a két kanál almának.

Remélem meg tudtalak nyugtatni :)

2010. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! Igen, lehet h. igazad van. Csak azt gondoltam, hogy túl sok újdonság lenne ez a babának. Meg nyilván mi is feszültebbek leszünk a költözés végett és emellé szilárdat kezdeni lehet, hogy rosszul érintené őt.

2010. febr. 2. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan csinálhatod akár a költözéskor is. Sem nem ördöngösség, emellett a baba számára csupán az a fontos, hogy Te ott legyél, ahol ő. Észre se fogja venni, hogy elköltöztetek,gondolom az ő ágya marad...Egyébként az se baj, ha 6,5 hónaposan kap először szilárdat..én eleve csak akkor adtam. Ne félj, az anyatej nem egyik napról a másikra veszít az értékéből (egyébként se értek azzal egyet, hogy van értéktelen tej...), szóval ha 1-2 héttel később kezded, a babád ugyanúgy hozzá fog szokni az ízekhez, ugyanúgy meg fogja kedvelni a szilárd ételeket... Nyugi, nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik :)!
2010. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd, hiszen eleinte csak 1-2 kanállal eszik.
2010. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!