Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a 6 hós babát...

Hogyan kell a 6 hós babát kanállal táplálni, hogy ne ússzon minden az ételben? Hogy marad meg nyugodtan egy baba?

Figyelt kérdés

hiába az előke, nálunk a homloka, térde is olyan lesz, folyik a füléig, pedig folyamatosan törlöm, feje körül is minden bébiételes, elkapja a kanalat tiszta erővel fogja, vagy egyszerűen kiüti a kajcsit belőle, mindig az arca előtt kalimpál, a keze is csupa majsz, de kéri, szereti, de nem nyitja ki a száját, mindig úgy kell "erőltetni", elfordítja a fejét oldalasan is próbálom így adni, hogy haladjunk már, de ha nem adom, neki áll sírni, ami a szájában van letüdőzi, majd' megfullad.


már próbáltam hogy kezére teszek takarót, mert akkor legalább nem kalimpál, de elforog teljes testtel (ülni még nem tud amúgy)


és így eszik meg egy egés üveg bébiételt.


videókon láttam a neten, hogy más babája olyan nyugiban ül és eszik!


2014. dec. 16. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is vagy nagy textilpelost tekerek a nyaka köré és akkor a kezét is ha tömködi nem lóg ki a pelus alól így pelusostól tömi a kezét a szájába így még törli is a száját vele tisztára:D. Meg én az egyik pulcsiját befogtam kajás pulcsinak. Napi 1x kap főzeléket délben, olyankor ráadom a kajás pulcsit, azt nem sajnálom arra kenheti a kaját. 2-3 napi ebédet kibír aztán megy a mosásba, gyors megszárad és lehet is újra ráadni.
2014. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a segítségeket


próbálom ölben, meg mindent bevetek


de már reszketek előre az idegtől.

2014. dec. 17. 11:49
 13/13 anonim ***** válasza:

de már reszketek előre az idegtől-nagyon nehéz, de ezen próbálj túllépni, mert bármennyire is hihetetlen ezt a gyerek érzi rajtad.

Szóval nyugi és lazán! Pici még, meg kell tanulnia, azért vagy otthon vele, hogy ráérjetek akár egy órán keresztül is enni, maszatolni, takarítani. Ezt mondogasd magadnak! Olyan lesz a homloka és a ruhája-és akkor mi van, letörlöd,a ruhát meg kimosod. Terítsd alá egy lepedőt, és akkor nem lesz körülötte minden kajás. Nyugi! :)

2014. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!