Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsolnátok a barátnőtök...

Mit tanácsolnátok a barátnőtöknek? A helyzet az, hogy együtt alszanak a gyerekkel, pedig már majdnem 3 éves (! ), és éjszakánként még mindig szopik. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a probléma abból adódik, hogy a barátnőm férjét ez zavarja (megértem egyébként) és azt mondta neki, hogyy ha úgysem érhet a feleségéhez egész éjjel, akkor inkább ő alszik külön, legalább nem ébred fel éjjel a motoszkálásra. barátnőm persze kiborult ezen, tőlem kért tanácsot, én mondtam neki, hogy ennyi idős gyerek már igazán alhatna a saját szobájában, erre ő megsértődött rám, és azt mondta, én ezt nem érthetem, mert én sose aludtam a gyerekemmel egy szobában sem, nemhogy együtt (ez mondjuk igaz). az a baj, hogy neki én vagyok az egyetlen akivel beszél, hogyan segíthetnék neki, félek, hogy rámegy erre a hülyeségre a házassága...mi a véleményetek?
2010. febr. 2. 12:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg mennyire akar elvált nő lenni,és mennyire tudja a gyerekét egyedül felnevelni.

Egy barátnő nem bólogató partner.ha valami nagyon gáz,miért ne mondhatnád meg.sajnos azt hiszi nagyon jól cselekszik,de nagyon rosszul neveli a gyereket is és feleségnek is nulla.és igenis tarts ki a mellett,hogy a férjének igaza van.de nekem az az érzésem a csajszi már rég döntött,csak most a női hiúságát legyezgetik,de ha szüksége lenne a párjára nem így viselkedne.A gyereknek pedig nincs szüksége 3 éversen szopira.ez már nem normális.

2010. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
35%
Ez a nő tuti beteg! Minek még szoptatni azt a nagy gyereket? Egyrészt. Másrészt meg annak oka van, ha rajtad kívül nincs más bartája és a családjával sem normális a kapcsolata. Szerintem gáz ez a nő és hagyd a fenébe. A felajánlásodat sem értékelné csak méginkább kikattanna. Hagyd őt, ez a magánügye. Ha felhozza a témát mondd el hogy téged ez nem érdekel mert hiába adtál tanácsot csak megsértődött. Az igazi barát nem bólogat mindere és nem azt mondja amit a másik hallani akar!
2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
nem tudok nem foglalkozni vele, mert neki csak én vagyok (meg a gyerek és a férje, ameddig bírja). gyerekkori barátnőm, együtt érettségiztünk, én továbbtanultam másik városban, de tartottuk a kapcsolatot, 1 hónap eltéréssel volt az esküvőnk, közel egyszerre születtek a gyerekeink. és az, hogy megsértődött, egy dolog, de továbbra is kapaszkodik belém, ma is voltak itt nálunk (szabin vagyok), meg tegnap este is felhívott, és tényleg nagyon ki van borulva. érzi ő, hogy elveszítheti a férjét, de teljesen bele van őrülve ebbe a dologba, interneten összeolvas mindenfélét, hogy más is ilyen sokáig szoptat, meg van olyan gyerek, aki 6 éves korában is még az anyukájával alszik, és ez milyen jó. kinyomtatott avgy 20 oldalt erről, itt is hagyta nekem, nem olvastam el, így is ideges vagyok. igazolja saját magát.
2010. febr. 2. 14:56
 14/33 anonim ***** válasza:
52%
Nézd ér megértelek de szerintem ez a nő tényleg BETEG agyilag. Minimum pszichológushoz való, de lehet hogy még komolyabb a dolog! A gyerek és az élet nem egy két lábon járó lexikon. És persze össze lehet bújni és kell is egy gyerkekkel kortól függetlenül, de ez amit ő csinál beteges. Ha meg érzi, hogy a férjét elveszítheti akkor miért nem tesz ellene? Ahelyett hogy órákig a hülyeségeket nyomtatgatja a netről. Jó dolog a net, de csak akkor hasznos ha normálisan tud az ember szelektálni az infok között! Vannak szélsőséges esetek, de akinek az az alap és a norma, annál valami nem százas szerintem. Talán ültesd le és olvastasd el ezeket a válaszokat vele. Bár kétlem, hogy képes felfogni a lényegét. Szerintem nagyon buta szegény....
2010. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
na, fejlemény van...tegnap átjött a barátnőm férje hozzánk, és ő is a segítségünket kérte, mert úgy látja, romokban van a házassága. beszélgettünk hármasban vagy egy órát, aztán hazament. nem nagyon tudtunk semmit kitalálni...mondtam ezt a wellness hétvége témát neki, azt mondta, felveti otthon, hátha...mostmajd jönnek át 11 körül (barátnőm meg a fia) kíváncsi vagyok mi lesz. férjem szerint egyébként agyára ment az anyaság :) hát nem tudom...tényleg van olyan, hogy valaki begolyózik tőle?
2010. febr. 3. 08:59
 16/33 anonim ***** válasza:
39%
Az en babam 21hos es ö is szopcsizik.Igaz,hogy napi 1-2szer.az en gyerköcöm is elkezdte a cicin logast kb 3hoval ezelött.Fel orankent,orankent szopcsizott ejjel-nappal.Ez egy kicsit faraszto volt,igy vettem baba tejet es lassan kicsereltem a cicit vele.Elöször csak nappal 1-2szer,mostmar azt issza.Van,hogy este 1szer keri a cicit,van,hogy mar nem.Ha keri utanna beteszem a kisagyaba a kisparnammal meg a plüss jatekaval,ha nem ker cicit akkor ha felebredek akkor atrakom.Mert enis a babammal alszom,a ferjem a masik szobaban.Mikor a baba elalszik akkor vagyunk együtt.Ez nekünk bevalt.
2010. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
a probléma náluk nem "technikai" jellegű, pl. mi sem alszunk egy szobában a férjemmel, csak időnként (gyerek előtt sem aludtunk), mégsincs baj a házasélettel :) inkább lelki dolog ez sztem.
2010. febr. 3. 15:55
 18/33 A kérdező kommentje:
ja, voltak itt délelőtt úgy kiborított, még sírtam is :( felvetettem hogymenjenek el wellnessbe hétvégén, a derekának is jó lenne, meg minden, hát úgy elküldött a francba...nagyon megbántott, azt mondta nekem nem is vagyok igazi anya, csak az a fősulis teniszbajnok cicababa, aki régen voltam...sose voltam cicababa, de mindegy...még sírtam is, tök kiborított...most meg írt sms-t, hogy ne haragudjak, de neki tényleg ez a véleménye rólam, de ne szakítsuk meg a kapcsolatot, mert akkor ő teljesen egyedül marad...nagyon ki vagyok akadva, olyan, mintha a férjemmel veszekedtünk volna...
2010. febr. 3. 15:59
 19/33 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen az előttem szóló leírta amit gondolk. Nincs ehhez mit hozzáfűzni. Én ismeretlenül is azt mondtam hogy alacsony az IQ-ja szegénynek és igen, valószínűleg itt már kóros elmeállapotról is szó van! A férjével beszélj hogy minél előbb szakorvoshoz kerüljön a barátnőd! Amíg be nem bizonyosodik hogy beteg e az agya addig ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, már ha bírod idegileg, de ha meg mégsem találnak semmit nála, akkor viszont hagyd mert ez nem barátság. Te csak egy pótlékként kellesz neki. Az igaz barátságról itt szó sincs!
2010. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%

A 16,13-as remélem nem egy nő.Mert akármi is van,akármi is történik elég elszomorító,hogy egy nő száját ilyen káromkodás hagyja el,ha még anya is vagy akkor meg szégyelld magad.

A kérdezőnek meg csakannyit,hogy remélem tanultál.Csak annak lehet segíteni aki hagyja,aki ennyire nem normális,azt vagy vidd el orvoshoz,vagy vess véget a barátságnak,mielőtt rád is rossz hatással nem lesz.

2010. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!