Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsolnátok a barátnőtök...

Mit tanácsolnátok a barátnőtöknek? A helyzet az, hogy együtt alszanak a gyerekkel, pedig már majdnem 3 éves (! ), és éjszakánként még mindig szopik. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a probléma abból adódik, hogy a barátnőm férjét ez zavarja (megértem egyébként) és azt mondta neki, hogyy ha úgysem érhet a feleségéhez egész éjjel, akkor inkább ő alszik külön, legalább nem ébred fel éjjel a motoszkálásra. barátnőm persze kiborult ezen, tőlem kért tanácsot, én mondtam neki, hogy ennyi idős gyerek már igazán alhatna a saját szobájában, erre ő megsértődött rám, és azt mondta, én ezt nem érthetem, mert én sose aludtam a gyerekemmel egy szobában sem, nemhogy együtt (ez mondjuk igaz). az a baj, hogy neki én vagyok az egyetlen akivel beszél, hogyan segíthetnék neki, félek, hogy rámegy erre a hülyeségre a házassága...mi a véleményetek?
2010. febr. 2. 12:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%

Káromkodás az ha istent a szádra veszed én csupán hagytam,hogy feltörjenek belőlem az érzések.Egyszer fordult elő,ne vess a disznók elé.

Mellesleg, ne kövezz hacsak nem makulátlan a szád ^^

2010. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a megmentő Teréz Anya, aki sajnálja szegényt, nehezen emészted a kudarcokat, azt, hogy rajta nem tudsz segiteni...csak a saját mindennapjaidat teszi tönkre az ő élete és problémája, szállj ki. Kihasznàl Téged, mint egy lelki szemetest, csak beléd önti a kinjait, tanácsot azt nem kér, te meg emèszd meg...foglalkozz csak magatokkal és lassan èpitsd le. Hiányzik ez Neked?
2010. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt komolyan gondolta a barátnőd, komolyan el kellene gondolkoznod a kapcsolatotokon. Valóban igaz lehet, hogy egyoldalú a hozzállásod a kapcsolatotokhoz és ő arra használ téged, hogy legyen kivel beszélnie, mivel senki mással nem tud, már a saját férjével sem.


Lépj hátra egyet (ne keresd, ne szólj az életébe, ne hallgasd meg, ne legyél lelki szemetes) és meglátod, mi történik.


Ha jó barátnőd lenne, meghallgatná, amit mondasz.

Ez a nő nem jó barátnőd neked, ezt csak te gondoltad.

Így viszont nyugodtan tojhatsz arra, hogyan teszi tönkre a saját életét...

2010. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
egész nap ezen gondolkodtam, pedig ma már dolgozom. nem tudom, ha esste felhív, mit mondjak neki ezek után.
2010. febr. 4. 14:56
 25/33 anonim ***** válasza:
legyen az az Ő problámájuk,Ő dolguk,majd Ők megoldják-ha akarják...ez magánügy sztem,ezért is veszi az anyuka sértőnek ha beleszólnak ebbe a témába hisz magánügyük,sztem...
2010. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
olvasd el a kérdést, úgy kezdődött, hogy ő kért tanácsot mert a férje berágott rá (jogosan).
2010. febr. 4. 15:03
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lo,jo a szamar is.Sztem igy gondolja.Igaz,a baratnök azert baratnök,mert öszintek egymashoz,de a sertegetes nem öszinteseg.Talan tenyleg doki kell neki.Nem lesz könnyü menet.Vegig kell gondolnod,hogy mennyire jo baratnöd.Megeri-e a faradsagot.Lehet,hogy igysem-ugysem fog sokra tartani.
2010. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
engem hiába kérne meg ilyenekre a barátnőm én nem szólnék bele az Ő dolgukba pontosabban én nem tudnék beleavatkozni és intézkedni,majd Ők megoldják,ha akarják!
2010. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
A baratok azert baratok,hogy a bajban segitsek egymast,hisz ilyenkor tudod meg,hogy kik az igazi barataid.Na,de amit a te baratnöd csinal az tulzas.A segitsegedet keri,de nem kivancsi a tanacsodra.Nem ertem!!!Akkor miert keri,hogy segits??Talan jobb lenne,ha elmenne valamilyen dokihoz.Lehet,hogy a problemak melyebben vannak.
2010. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
67%

hát pont ebből látszik,h mennyire nem a barátnőd..

mert ha az lenne,akkor kicsit elgondolkodna a Te javaslataidon,véleményeden,ugye?

én nem foglalkoznék vele..

2010. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!