Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakelengye lista megnéznétek...

Babakelengye lista megnéznétek? Ö 100. 000ft

Figyelt kérdés

Nagyobb cuccok


-kiságy(kaptuk)

-légzésfigyi(8000)

-ágynemű(paplan,párna,ágyrácsvédő,tároló)(10.000)

-babakocsi,hordozó,pelitáska(30.000)



-ruhák

-"hazahozós cucc":5000

-10 rugi 2000

-10 body 2000

-overál:2000


tisztálkodás


-fürdőkád 2000

-állvány 2000

-kifogó 1200

tetra pelus(10) 2000


pelenkázás

pelenkázó(merev)3000


alap kellékek

1 cs pelus 3000

1 popsikrém 500

1 törlő 500

rózsaméz 500

olaj 500


2014. dec. 19. 18:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
kicsit am elszámoltam:kb.90.000ft azzal eggyütt a cucc amit segitetettek kiegésziteni :)
2014. dec. 19. 19:22
 12/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nagyon alábecsült árak, a ruhanemű meg kevés is. Vagy tényleg csak a használt jön ki ennyiből.

Mondjuk én csak overálból 3-at vettem és nem egy garnitura ágyneműt (vékonyat és vastagot + pár hálózsákot).

2014. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Nem árt, ha veszel pár kis zoknit. A babámnak sokszor fázott a lába és akkor ráadtam a rugi alá. Tejtárolásra én zacsit használtam. Lehet, hogy abszurd lesz, de a patikába ajánlották, hogy vegyek vizeletgyűjő zacsit (gyerekméretet) és abba raktam el a tejet. Szépen lelehetett zárni és steril. Sokan joghurtos pohárkákba rakják. Egy overál elég szerintem. Hamar kinövi úgyis. Esetleg még vehetsz pár harisnyát és pár pulcsit.

2014. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

nekünk a 10 body kevés lett volna, már a kórházban állandóan bukott! utána itthon vagy a kaki jött ki állandóan vagy lebüfizte, kicsit később nyállal átáztatta.

amúgy jó lista, bár a pólya felesleges, tetra pelust keveslem (nekünk 20as volt az alapcsomag, de állandó mosásban vannak még ma is)


mellszívót elég akkor venned, ha tényleg kell, ebből nem feltétlen vennék használtan, mert 1. ugyan sterilizálható, ám a szilikon részek hamar tönkremennek, 2. sokféle van belőle, és a 70%-uk pocsék


tejtárolásra elég az Aventes pohár, mert nem kell a fagyót megtölteni tejcsivel, ha igény szerint szoptatsz, mindig lesz friss, főzelékbe eleinte 1-2 deci elég (HA kell). ha sok tejed lesz, add le, még keresel is vele, fagyóba felesleges rakni

az Aventes pohár később használható bébiétel tárolására, akár fagyasztására is.

2014. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

hát elég keveseket számoltál.

először is a légzésfigyelővel nem szórakoznék, ha nem is újat, de nem régit vennék. mi 28ért vettünk kb 8-9hónapot használtat, bébiőrrel.

10rugit és 10 bodyt sehol nem kapsz 2-2ezerért. még turiban sem.

a textil pelus is tescóban 3500ft a 10barab.

eldobható pelus NAGYON kevés lesz. mi pamperst vettünk 1kis csomag new bornt a kórházba, egy nagy cs. new bornt és egy 3-6kilósat, nem tudhatod mennyit fogsz cserélni egy nap. mi szerencsések vagyunk eddig, a fiúnk nem az a pelus zabáló :) ruha téren is keveset használ napi 1 szett, de mióta nyáladzik van hogy 2-3.

meg egy popsitörlő???? ha rohanni akarsz vásárolni szülés után akkor elég, de én vennék minimum egy 4-5 csomaggal. én vettem 4-5fajtából 2-3 darabot. overált max használtan neten kapsz ennyiért. tescoban 5000ft felett van. tehát számold át még mielőtt elvonulsz szülni mert sok hiányosságod lesz.

2014. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

utolsonak igaza.van a legzesfigyelok elettartama amig még megbizhatoan mukodnek 1 ev, ha elotted vki hasznalta semmit nem ér.

emellett magyarorszagon evente mindossze 16 csecsemot visz el a bolcsohalal, ea ezek.jo resze kora.szulott tehat igen kicsi az eselye de ennek ellenere en is vagyok annyira paramami hogy vettem hol ott tudom h teljesen felesleges. de ha mar veszel akkor ujat erdemes, lehetoleg dupla szenzorost, 20 ezer korul vannak.

2014. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek nagyon alábecsült árak, a ruhanemű meg kevés is. Vagy tényleg csak a használt jön ki ennyiből.

Mondjuk én csak overálból 3-at vettem és nem egy garnitura ágyneműt (vékonyat és vastagot + pár hálózsákot).


szia :)nem alábecsült árak...amiket már megvettem tényleg ennyibe "fájtak"....am a hugom 6 éves (persze minden babacucca eladva már :/)és neki is anyunk csak 1 overallt vett anno...

2014. dec. 19. 21:01
 18/30 A kérdező kommentje:

10rugit és 10 bodyt sehol nem kapsz 2-3ezerért. még turiban sem.


pedig ennyiért vettem hidd el :)és még nem is géprongy...

2014. dec. 19. 21:03
 19/30 anonim ***** válasza:

15ös vagyok

akkor ügyes vagy, tényleg :) hogy ilyen jó helyeken veszel rucikat :)

2014. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
am ezt a listát anyuval állitottam össze,de más vélemények is érdekeltek :)a popsitörlőt ő pl csak kakánál használta.a légzésfigyelő is volt már nekik,használtan és riasztott is azért is bátorkodtam használtban gondolkodni.
2014. dec. 19. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!