Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakelengye lista megnéznétek...

Babakelengye lista megnéznétek? Ö 100. 000ft

Figyelt kérdés

Nagyobb cuccok


-kiságy(kaptuk)

-légzésfigyi(8000)

-ágynemű(paplan,párna,ágyrácsvédő,tároló)(10.000)

-babakocsi,hordozó,pelitáska(30.000)



-ruhák

-"hazahozós cucc":5000

-10 rugi 2000

-10 body 2000

-overál:2000


tisztálkodás


-fürdőkád 2000

-állvány 2000

-kifogó 1200

tetra pelus(10) 2000


pelenkázás

pelenkázó(merev)3000


alap kellékek

1 cs pelus 3000

1 popsikrém 500

1 törlő 500

rózsaméz 500

olaj 500


2014. dec. 19. 18:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
amugy isten ments ne értsetek félre nem kötekszek:))) csak leirtam h mit miért igy irtam de nyitott vagyok a javaslatokra :)
2014. dec. 19. 21:09
 22/30 anonim ***** válasza:

A popsikrém se ötszáz max ha nem bepanten eogranormon vagy sudocrem.Pelenkát és törlőkendőt is vegyél bőven. Nekünkhhárom hét alatt elfogyott a kartondobozos pampers, 3ezerért valszeg egy hét alatt elfogy.

Ruhát még, ha csak nem akarsz folyamatosan mosni-vasalni.

Rugi mellé még vegyél hálózsákot is, könnyebben mocoroghat benne a pici.

A pelenkázótáskábaaajánlom vegyél eldobhato pelenkázót. Útközben nagyon praktikus.

2014. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
de lehet a légzésfigyi inkább tényleg uj lesz...v kölcsönzött
2014. dec. 19. 21:12
 24/30 anonim ***** válasza:
Az elején akár minden evés után is kakilhat. Nálunk már a kórházban.is elfogyott majdnem két csomag popsitörlő, mert a mekoniumot rettentő nehéz letörölni, olyan mint a szurok. Overalt mi is csak egyet vettünk, felesleges lett volna több. Pelenkát is vegyetek többet. Az első időkben akár napi nyolc is elfogy, így számolj utána.
2014. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőt eleinte béreltünk. Aztán rájöttem, hogy amennyit kifizettem a kölcsönzésért, azért már vehettünk volna egyet. Végül OLX-ről rendeltünk. Milliónyi van fent. Teljesen jól működik és ha azt nézed a kölcsönzős is használt. A másik észrevételem, hogy ne csak kaki után töröld meg a fenekét. A pisi savas. Nem árt felfrissíteni a bőrét. Én se érezném jó magam, ha pisis lenne a bőröm.
2014. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Orrszívót vegyetek, jól jöhet a téli időszakban. Esetleg mindenből próbálj meg bespájzolni (pelenka, popsitörlő, stb), hogy ne kelljen rögtön az első napokban boltba szaladgálni, ha véletlenül elfogy valami.

Az ágyneműgarnitúra helyett ajánlom a vállpántos hálózsákot, legalább nem kell emiatt felkelned, hogy nem rúgta-e le magáról a takarót. a párna felejtős újszülöttnél. :)

Légzésfigyelőt mi használtan vettük egy ismerős családtól 10.000.-ért, ahol két gyerek használta, semmi probléma vele, megfelelően működik.

2014. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

A popsikrém se ötszáz max ha nem bepanten eogranormon vagy sudocrem


anyum vmi orvossal kiirathatót használt és bejött nekik bár minen baba más :)

2014. dec. 19. 23:13
 28/30 A kérdező kommentje:

Esetleg mindenből próbálj meg bespájzolni (pelenka, popsitörlő, stb), hogy ne kelljen rögtön az első napokban boltba szaladgálni, ha véletlenül elfogy valami.


ezt megteszem :)

2014. dec. 19. 23:14
 29/30 A kérdező kommentje:

Légzésfigyelőt mi használtan vettük egy ismerős családtól 10.000.-ért, ahol két gyerek használta, semmi probléma vele, megfelelően működik.


igen,igazad van végülis a kölcsönzős is használt

2014. dec. 19. 23:17
 30/30 anonim ***** válasza:

Pelenkából nem vásárolnám magam sz@rrá, mert pl. megveszed a Pamperst, de a gyerekre baromira nem jóü csak a Libero vagy esetleg a Penny-s, más márkájú, akkor kidobsz 20-30 ezer forintot az ablakon és tesztelsz tovább más pelenkákkal?


Vegyél 2 csomagot, egy csomag 1-es méretűt (gondolom kórházba is kell vinned, így ebből inkább 2 csomag legyen) és 1 csomag 2-es méretűt.



Nem tudom, hogy írták-e már, de azért zoknit meg 2-3 darab harisnyát azért vásárolhatnál. Iszonyat hamar kihűlnek az emberek a lábukon keresztül. Egy csecsemőnek 20 perc sem kell hozzá. Ráadásul simán megfázhat/beteg is lehet, ha nincs normálisan felöltöztetve. A zokni elengedhetetlen!

Gondolom, te is hordasz fehérneműt... na, a zokni a csecsemőknél ezzel ér fel.

2014. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!