Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukák! Hogy...

Kisgyerekes anyukák! Hogy érzitek hány gyereket tudtok, akartok még vállalni?

Figyelt kérdés
Nekem két éves a kislányom,26 éves vagyok,most úgy érzem elég egy gyerek.
2014. dec. 20. 07:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4hós a fiam és szeretnénk kistesót viszont majd csak akkor ha oviba megy. Egyedül vagyok a hét nagyrészében apuka kint dolgozik és nem jár haza. Meg császáros voltam emiatt is szeretnénk várni. Max 1 tesó de lehet 2 lesz még :)
2014. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi, még a fiam előtt kettőt terveztünk. Aztán megszületett komplikációval, szörnyű szüléssel, és azt mondtam,köszönöm, még egyszer ezt soha.

Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy saját hibámból ugyan, de rengeteg híztam a terhességem alatt és közvetlenül előtte is. Kemény sporttal, diétával leadtam, ismét csinos lettem. Ha szégyen, ha nem, egyenlőre ezt sem akartam "feladni".

Aztán kb. egy hónapja a férjem mondta,hogy ő szeretne már még egyet, és hogy anyagilag is megengedhetjük kényelmesen stb. Tök furi mert egyik percről a másikra átkattant az agyam, és én is akartam. Pedig még 4-5 hónapja pont az meséltem a barátnőmnek,hogy szerintem mi egygyerekesek leszünk! :) De tényleg, pár hónapja még eszem ágában sem volt gyerekre gondolni, és nem hittem el senkinek, aki mondta,hogy majd jönni fog az érzés. De jött! Most próbálkozunk!

2014. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi hármat terveztünk kis korkülönbséggel, három lányunk van, másfél, 3, és 4,5 évesek. Én így most teljesnek érzem a családunkat, és a férjem is. Nem tervezünk több babát. Őket szeretettel türelemmel tudom terelgetni, ha lenne még egy, nem lenne időm mindenkire.
2014. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Julie S ***** válasza:
Tobbet is tudnek, de csak egyet szeretnek meg a lanyomon kivul. Majd ugy 5 ev mulva. 30 vagyok, a lanyom 15 honapos.
2014. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én egyet mindenképp szeretnék,de ha fiú lesz,akkor mégegyet.Lánykát szeretnék. 33 vagyok.
2014. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!