Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát 1 hétre...

3 hónapos babát 1 hétre elvinnétek nagyszülökhöz? Eröltetik a nagyszülök, hogy legyünk ott is.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 21:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*valaki kezeben
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én mentem 3 hónaposan vele vidékre rokonokhoz. Igaz én 4 hetesen is vittem már minden hova. Sose kapott el semmit, nem borult a napirend, jelenleg egy kiegyensúlyozott boldog 13 hónapos kisfiú aki mindenhol jól érzi magát, barátkozik az idegenekkel, mindenkivel elvan.

Nem szabad túl félteni őket, elzárni az emberektől, mert pont ezért nem lesz nyitott senkire se.

2015. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mi először 3.5 hónaposan vittünk a nagyiékhoz. amúgy is mentünk volna pár napra de a férjemnek orvoshoz kellett járnia így lett jó egy hét míg ott voltunk. én is tartottam tőle hogy hogy fogja viselni, attól nem féltem hogy mindenki cirkuszi majomként fogja körbe ugrálni, mert felnőtt értelmes emberek és mi is ott voltunk hogy minden gond nélkül meghúzzuk a határt. de a fiam tök jól viselte, ugyan úgy, talán jobban aludt éjjel mint itthon. napközben is eljátszott. meg lett csinálva neki az egyik szoba, jároka aludni, egy íróasztal pelenkázónak, egy nagyobb ágy ami tele volt neki játékokkal, tőle pár lépéssel voltunk mi, egybe nyíló szobában. tehát minden jó volt.
2015. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egy másfél éves mellett azt gondolom, kisebb korban sokkal könnyebb volt vele hosszabb időre is utazni bárhova. Most sokkal inkább borul a napirend és minden, mint akkor. Szóval én vinném.
2015. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Mi most voltunk nagyszülőknél 3 napot a 3 hónapos babámmal, azóta éjszakázok, felborult a napirend és itthon sem alszik már el. Soha többet!
2015. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
15-os! Akkor ti ott valamit nagyon elrontottatok!
2015. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk már az elejétől. Soha nem volt gond. Nem borult a napirend. Miért borulna, ha ugyanabban az időzónában lakunk? A fiamat a sok vendég sem zavarta, itthon is mindig van nálunk vendég. De ez biztos babafüggő.
2015. jan. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert ÉN őrülnék meg egy hétig ott. :D 2-3 napra igen, aztán tipli haza.
2015. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

3 hósan mentünk mi is egy hétre az egyik nagyszülőhöz, majd másik városba a másikhoz. A napjainkat ugyanúgy alakítottam, mint itthon, így semmi probléma nem volt sehol és amikor hazajöttünk, minden ment a megszokottak szerint.

Most 5 hónapos, azóta voltunk már többször vidéken, továbbra is minden ok!

Szerintem viheted nyugodtan ;)

2015. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva az egyik válaszoló akiknek borult minden? Nem értem miért gondoljátok hogy mert a ti babátoknak nem borul akkor másnak sem?


Nálunk egy nap is képes borítani a dolgot mert ha megyünk pl anyuékhoz annyira érdeklődik mindeniránt, annyira játszik h nem bír elaludni és nem is eszik rendesen. Most 11 hónapos. Pedig kicsi kora óta megyünk jövünk, és mindog is így volt. Mégse mondom azt h minden baba ilyen, van ilyen is olyan is, nem értem miért kell rögtön leszólni mert másnak nem tűrte jól a babája. Amúgy meg mint ahogy nem minden felnőtt tud máshol pihentetően, jól aludni ugyanígy a gyerek sem biztos h máshol élvezné és jól, pihentetően aludna.

2015. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!