Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kisfiam leesett...

4,5 hónapos kisfiam leesett az ágyról. Nekem a stressz, ideg miatt lehetett migrénes fejfájásom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután 1 óra körül a 40 cm-es ágyról parkettára leesett a kisfiam. Hátára érkezett, a fejét ütötte be. Rögtön sírt, nem volt eszméletvesztés, hányás, aluszékonyság. Nagyon megijedtem ,természetesen magamat okolom, egyértelműen én vagyok a hibás.

Bevittem ügyeletre, megvizsgálták, körbetapogatták, elmondták, mire figyeljünk, de úgy néz ki, nagyobb baj nem lett. Természetesen és tovább idegeltem magam, hogy hogy lehettem ilyen, hogy leesett a gyerek.

Még annyi, hogy a pici két pupilláját néha nem egyformának látom, néha viszont egyformának, szerintem ezen is idegelem magam. A kórházban mondták, hogy minden rendben van!

Este fél 7 körül észrevettem, hogy a jobb szememmel fényes foltokat látok, majd hányingerem lett, erősen fájt a fejem, és magamon is észrevettem, hogy kicsit összefüggéstelenül beszélek. Eddig fél évente talán 1 fájdalomcsillapítót kellett szednem ,de most nagyon megijedtem. A neten találtam rá, hogy ez valószínű migrén. Vettem be Ibumaxot, és este korán mentem aludni. Reggelre már csak nyomott volt a fejem.

Elképzelhető, hogy a stressz váltotta ki? És innentől máskor is készülhetek, hogy lesz ilyen?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 13. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó! Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, mi a fenéért írsz ide?! Ki mondta, hogy felügyelet nélkül hagyta az ágyon? Ha egy pillanatra félrenéz valaki, mondjuk míg nyúl a posikenőcsért, az alatt az idő alatt is történhet ilyen malőr simán. Az én gyerekem nem esett le soha sehonnan, de azt hiszem ez inkább a mázlinak volt köszönhető, illetve nekem csak egy gyerekem van, nem kell három lurkó miatt négyfelé szakadnom, talán ezért is!


Kérdező, lehetett az idegességtől is a fejfájás, de az elmúlt napokban erős frontok jöttek-mentek, nagy volt a hőmérséklet ingadozás, így orvosmeteorológiai szempontból indolt a fejfájás. Paracetamolt valóban be lehet venni. (Nekem az algoflex fortét is javasolták, mert az ibuprofen is csak nagyon-nagyon elenyésző mértében kerülhet az anyatejbe állítólag).

2015. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A "kedves" válaszadónak üzenem, hogy nem hagytam felügyelet nélkül a gyereket, valóban pár méterre mentem el tőle, de ez is elég volt a bajhoz. Magyarázkodni neked pedig nem fogok, és ahhoz pedig nincs jogod, hogy ítélkezz felettem!


A többieknek, neked is kedves utolsó válaszadó, köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 13. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!