Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond lehet az anyatejes...

Gond lehet az anyatejes táplálással, ha 1-2hétig tápszert kap az újszülött?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ebbe a kórházban ez a szabály,nem tudom. Különben nagyon kezd elegem lenni,mert egy rohadt eredményre 2napot kell várni. Nem kapkodják el a dolgot.
2015. jan. 20. 17:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahoz képest,hogy állítólag de szoptatás meg anyatejpártiak a kórházak...
2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt mondták ez higiéniai előírás. Biztos az a gond,hogy én jöttem haza. Kettő gyerekem van itthon. A kissebbiket már így is megviselte,hogy kettő hetet benntvoltam. Meg engem is. Kezdtem becsavarodni. A csecsemős nővér,doki, os hazajár nap mint nap. Nem vagyok beteg,nem értem mi ez a nagy parádé.
2015. jan. 22. 06:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát, én ilyet még nem hallottam, hogy inkább tápszert adnak, mint hogy megehesse, az amúgy is rendkívül tápláló, immunerősítő, roboráló anyatejet. Ezt a baromságot. Amúgy egyáltalán jogosan tartják bent?

Mert hallottam én már olyan kórházról, ahol létszám miatt tartottak bent újszülöttet.

2015. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta hazahoztuk. Szépen elfogadja a mellemet,ügyesen szopik. Csak anyatejet kap. :)
2015. febr. 3. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!