Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek a hideg padlón...

Engeditek a hideg padlón mászkálni, feküdni a babátokat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy szőnyeg a nappaliban, még plédet is terítettem rá, tele van játékokkal, de állandóan mászik a babakocsihoz, a forgó székhez és a laminált padlón fekszik. Ha visszateszem, akkor ordít és hamar újra ott köt ki. De így aggódom, hogy fel fog fázni a hideg padlón. Ti engeditek ott mászkálni vagy ha sír, ha nem, tereljem vissza? Már lassan nem lehet egy szőnyegen tartani...
2015. jan. 20. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenhol járólap vagy laminált padló van. Elég hűvös, nem lakik alattunk senki. Én is aggódtam anno, amikor a fiam kúszott/mászott. Mindig kantáros nadrágot adtam rá /persze alá harisnya és pulcsi/, és a kantárrész pont fedte a mellkasát és hátát, amikor fetrengett a.pqdlón. Nem volt semmi baja.
2015. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A mászás-kúszás nagyon fontos, hogy később ne legyen tanulási problémája. Ne akadályozd !!!! Nem kell aggódni egy kis náthától. Inkább egy kis nátha, mint később a diszlexia! Ha nem hiszel nekem, olvass utána a neten.!!! (Kúszás-másszás címszó alatt!)
2015. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is laminált padló és járólap van és 25 fok.4 hónapja mászik beteg nem volt még.Nem fázik meg ne aggódj.Összevissza másznak, mozognak.Ha ott aludna kb akkor fázna meg.
2015. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mintha én tettem fel volna a kérdést :) úgyhogy köszi a válaszokat:)
2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

25 fokos lakásban a padló is kellemes lehet, ne aggódj feleslegesen.

Nálunk télen sajnos a nappali, konyha és fürdő csak 13 fok körüli, a 2 éves lányom mégis imád fetrengeni ott is.

A gyerekek úgysem állnak meg egy pillanatra sem, ha fel van öltöztetve normálisan akkor nem lesz baja.

2015. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma adtam rá egy atlétát+body+vékony pulcsi és harisnya+nadrág és hagytam mászkálni. :) Még ezt nekem szoknom kell. Nem vagyok egy paramami, vagyis eddig mindent lazán kezeltem, de ez azért ilyen nagy félelmem, mert én hajlamos vagyok a felfázásra, sokat küszködök ezzel és féltem a lányomat. :/
2015. jan. 21. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!