Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám, miután kijátszotta...

Babám, miután kijátszotta magát addig sír, míg fel nem vesszük. Imádja, ha cipeljük. Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki ilyen cipőben jár, aki "felkapatta". Nem azt mondom, hogy magára kell hagyni sírva, de ha egyszer megszokja, hogy nincs el magában és mindig kézben van, akkro ez lesz.


Nálunk a családban sokan jártak így, van ahol már két éves a "baba" de vörös fejjel visít, ha nincsenek a seggében állandóan és ez így van pici kora óta, mert folyton kézben volt.

2015. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

hogy síró gyereket nem hagyunk a játékai közt zokogni, az nem elkapatás kérdése.

nem tudom mennyi idős a babád kérdező, de egy féléven aluli baba átlagos figyelme 20 perc tehát edfig lehet lekötni, utána elveszti érdeklődését az aktuális dolig felé. így kb 20 percet bir ki a jatszo szonyegen, 20 percet a hintaban stb ahogy nől, a 20 perc is novekszik, de o akkor is csak egy kis baba, ha unatkozik ehes faradt viszket a fule fazik a hata mind mind sirassal jelzi. es fel kell venni ilyenkor.

2015. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

hogy síró gyereket nem hagyunk a játékai közt zokogni, az nem elkapatás kérdése.

nem tudom mennyi idős a babád kérdező, de egy féléven aluli baba átlagos figyelme 20 perc tehát eddig lehet lekötni, utána elveszti érdeklődését az aktuális dolig felé. így kb 20 percet bir ki a jatszo szonyegen, 20 percet a hintaban stb ahogy nől, a 20 perc is novekszik, de o akkor is csak egy kis baba, ha unatkozik ehes faradt viszket a fule fazik a hata mind mind sirassal jelzi. es fel kell venni ilyenkor.

2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok. 9 hónapos a babám. Egyre több időt tölt egyedül, de mikor megunja igényli a társaságomat. Felveszem és megnyugszik. Szerintem ez nem elkényeztetés kérdése, hanem egy jelzés felém, hogy valami problémája van. 1-es neked meg csak annyit, hogy ezzel az erővel, amikor kedved lenne a férjedhez bújni, neki sem kéne veled foglalkozni, mert a végén még el leszel kapatva.
2015. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Ne haragudj, azért a két dolog nem ugyanaz, hogy gyakorlatilag akkor egy teljes évig lóg rajtad egy gyerek, kivéve, ha alszik, bár az már egy másik történet, ha aludni se lehet letenni, mert felkel és folytatja, mert jaj szegény ez nem elkapatás. Hát pedig de. Főleg mikor jár, de akkor meg azért ordít, hogy kövesd 40 centire egész nap. Ne egy szobában legyél vele, hanem gyógyulj rá.


Lehet nem találkoztál még ilyennel, de az egyik kislány pl. olyan volt, hogy ha nem kézben volt azonnal ordított és ha véletlen mégis elvolt letéve, akkor egy pisszenés sem lehetett senkitől, meg nem volt szabad hozzáérni, mert akkor "kizökkent" és azonnal ordított, hogy vegyék fel. Most meg ott tart, hogy ordít, ha nincsenek folyton a sarkában. Én nem tudnék így élni, akármilyen szívtelen vagyok.



Szerintem ez szörnyű és nagyon kevesen vallják be, hogy elcseszték. De ha bevallják, akkor mindig úgy vannak vele, hogy nem így csinálják. Az ő szülei is.

2015. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
nem így csinálNák*
2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk nekem mindegy, de azt bírom, mikor én vagyok lefikázva, hogy milyen színvtelen vagyok, de azt irigylik, hogy nem ordít egész nap a gyerek, ha nincs kézben.
2015. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarok belemenni vitába. Inkább legyen egy elkapatott gyerekem, mint hogy kimondjam saját magamról, hogy szívtelen vagyok, mert nem tudnék így élni.
2015. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés logikusan adja a megfelelő választ: kijátszotta magát, utána sír! Örökké nem lehet el magában, még pici. Persze, hogy igényli a figyelmet! Én is felvettem mindhármat, vittem körbe a lakásban. Nekem ez így volt természetes.
2015. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős? Amúgy teljesen normális jelenség, aki úgy neveli a gyerekét, hogy annak valós igényeit a teljesítőképességén belül kielégíti, az elmondhatja, hogy ez szépen változik majd, ahogy nő, fejlődik a baba kinyílik neki a világ, és egyre hosszabb ideig lesz el a játékkal. Ez nem elkapatás amúgy, a szülő közelsége igenis kell a gyereknek. Az elkapatás az, amikor pl. mindent megkap a boltban, akkor is ha később nem is kell neki, vagy ha megengedik, hogy egész nap mesét nézzen, csak mert azt akarja.
2015. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!