Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok 1 éves...

Hogyan altatjátok 1 éves babátokat (nappal és este)?

Figyelt kérdés
Én sajnos ringatom(hintaszékben) és éneklek, de ha nem elég álmos, felébred arra, h leteszem a kiságyba, pedig így nagyon gyorsan el tud aludni. Az éjszaka közepén pedig kb. 2 hete át kell vinnem magunkhoz(hiába ringatom, nem marad meg az ágyában utána), pedig eddig átaludta az éjszakát kb. fél éve. Nagy baj az együttalvás és a ringatás? Le lehet szokni róla?
2010. febr. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyém már 16 hónapos, de 1 évesen is ugyanígy csináltam. És kb 3 hónapos kora óta csinálom így. Egyszerűen berakom az ágyba és alszik. :)
2010. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig úgy altattuk, hogy letettük aludni és otthagytuk, születéstől kezdve :D

A tied egyszerűen megszokta, hogy így alszik el, persze, hogy nem enged belőle. Leszokni le lehet, de nem lesz könnyű neked, mert a gyereked bömbölni fog, de rettenetesen :) Az ő és a te érdekedben is szoktasd le róla mielőbb.

2010. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húgomnak is 1 éves a kisfia és hát Duracell-nyuszi a javából. Még enni is rohanva eszik (aztán van, hogy elfelejti a markában szorongatott kiflit megenni). Szóval ő sem alszik, hanem "felfedez", meg borogatja le nálam a kerámiákat. :) De attól még álmos, mert már bukdácsol át mindenen homályos szemmel, de az istenért nem aludna el. Ilyenkor jön a jó öreg cici és láthatóan nem eszik, csak van rajta. Úgyhogy ő cicivel altat. Nappal is és éjjel is. A lényeg (ahogy észrevettem), hogy síri csend legyen az altatás alatt, mert amint megszólal valaki, már oda is kapja a fejét és kezdheti szegény húgom előről. :) 11 hetes baba anyukája
2010. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babazenét próbáltál már. Belereakom az ágyába kedvenc dolgával (pl.:plüss)és közben szól a zene. De van úgy hogy a mi ágyunkon mellé fekszem.
2010. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 1.éves,volt egy időszak mikor este elaludt egyedül is,de ez elég rövid ideig tartott.Sokat volt beteg sajnos és visszatértünk a rajtam altatáshoz(a mellkasomon).Nappal is és este is,sőt éjszaka is ha megébred!Viszonylag gyorsan elalsik így.Az éjszakák macerásabbak és elég kényelmetlen így aludnom,de így legalább alszom valamennyit.Nem tudom meddíg lesz így,mikor és hogyan tudom majd leszoktatni,de kivárom még nagyobb lesz hátha jobban megérti,hogy egyedül kéne aludnia.Sikeres leszoktatást neked és kitartást!
2010. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos cicivel... :(
2010. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lerakom az ágyba és alszik. Ha nincs még kedve, akkor dumcsizik még kicsit és utána alszik. Mindegyik ezt tanulta meg (3).
2010. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!