Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy lassan 16...

Az normális, hogy lassan 16 évesen vágyom egy babára?

Figyelt kérdés

Volt már barátom és azzal nagyon sokat beszéltünk a gyerekválallásról csak voltak gondok így nem maradtam vele..... Most újra van barátom és párnapja nála is szóba jött a baba téma,hogy szeretne apuka lenni 25-26 éves korában......8 éves korom óta szoktam babát tartani a kezenben ismerősét vagy rokonét ès egyre jobban vágyom egy sajátra....


Tehát tudom,hogy még messze

van,de egyre többet gondolok

rá,"hiányzik",hogy legyen egy

kisbabám,és folyton félek,hogy ha

egyszer lesz,akkor nem leszek jó

anyuka.. Beteges ha már ilyen fiatalon anyuka szeretnék lenni?


2015. jan. 30. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű fogalmad nincs mi az az anyaság. Az, hogy tartottál már babát a kezedben messza áll attól hogy az első pár hónapban napi 2 órát alszol és még sorolhatnám. Ne akarj babát ilyen fiatalon. Tapasztalatból beszélek, 17 évesen szültem...
2015. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

No vagy es nyilvan ahormonok is dolgoznak. Nem beteges, de meg egy jo darabig azert ne csinaljatok babat.


A vagyad a babara lehet akar szeretethiany vagy unalom.

Vard meg amig megtalalod eleted szerelmet es hogy azt erzed, hogy vele akarsz babat vallalni es nem csak ugy siman a baba kell.


Plussz nem art ha kicsit elsz is a baba elott. Utazhatsz kulfoldre stb. En babysitter vagyok angliaban es orulok, h a baba elott meg ide is kijutottam. Nalunk nyaron lesz babaprojekt. A ferjem is itt van kintvelem. 26/L

2015. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Unatkozol. ??? Igen, beteges vagy . Eszedbe se jut az amit az 1. válaszoló írt? Meg miből tartanád el? Hely meg van-e? Mármint saját ház, lakás.
2015. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mar nem azert, de nem azt irta, hogy most neki is allnak babat gyartani, hanem hogy van benne egy vagy arra,hogy legyen sajat babaja. Sztem ezt azert eleg durva lebetegezni. Ha joban vagy anyuddal beszelgess vele a temarol es tervezgessetek egyutt, hogy lehet szakmunkasba kellene jarnod es elmenned minel elobb dolgozni es akkor ha van alap minden ok. Vagy egy gazdag hapsi. 😀 csak vicc. Csak ugyesen. Szia.
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy vágysz rá, normális érzés. Én is éreztem, mikor 16 voltam, aztán éreztem 23 évesen, majd szültem 34 évesen. :)
2015. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmad nincs, mit jelent ez. Azon túl, hogy cuki, illatos és édes... fogalmad sincs. Vágyni egy dolog, megtenni pedig egy másik. Ne tedd tönkre (minimum) 2 ember életét egy ilyen hibával.
2015. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen a kislányok még azért akarnak babát, mert milyen cuki.

Rengeteg árnyoldala van, és oda a fiatalságod.

Még ráérsz bőven.

33 éves nő

2015. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nők 90%-a már kisgyerekkoruk óta vágyik gyerekre. Én is vágytam 10 évesen is, 14 évesen is, 18 évesen is, mégsem vállaltam az akkori pasijaimtól mert h.lye lettem volna.

25 évesen szültem az elsőt, most 26 évesen a másodikat.

2015. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nő és lány vágyik babára már nagyon korán,DE pont,hogy a babája érdekében megvárja azt az időt mikor mindent meg tud neki adni.
2015. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!