Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen formában csinálj...

Nektek milyen formában csinálja "AZT" a babátok, ha egyáltalán csinálja? :-)

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos és hát "gyömöszöl". Legalábbis nagyon úgy tűnik, hiszen minden rendben van vele. Több orvos is látta és mindenki szerint örömet szerez magának...persze nem a szó szoros értelmében.

Háton fekve vagy oldalt fekve lábait keresztbe kulcsolja, kezeit összeszorítja és erőlködik. Ezt szinte egész nap csinálja. Ha megunja a játékait, öltözködés közben, stb..

Eleinte megijedtünk, hogy ez valami probléma lehet,de kivizsgáltattuk és nem az.



2015. febr. 6. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

Jèzus isten mi van???

Nekem 3 gyerekem van nem vettem ilyet èszre lehet nem is figyeltem de egy 9 hónapos nem hinnèm hogy azt csinálná!! Tényleg vannak mèg ennyire beteg emberek ??

Bocs kèrdező de te tuti nem vagy normális! Ilyen kèrdèst feltenni!!

2015. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen kicsin?! Lányom 2 múlt,de neki max ez annyi volt,hogy peluscserénél odacsapott magának,jól megmarta és ennyi.Az ha folyamatosan csinálja,annak oka van.Lelki oka,vagy unatkozik.Nem gond ha ismerkednek magukkal,de napi többször és rendszeresen,az akkor sem normális.

De most amúgy nem értem ezt,a kezei nem a lábai között vannak,akkor szerintem csak szórakozik a gyerek és ennyi.Nekem pl állva meg ülve szorította ökölbe a kezeit és csikorgatta a fogát.

2015. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezek teljesen normális dolgok, olvass utána.

Mellesleg elég tudatlan az a szülő, főleg többgyerekes anya, aki még életében nem hallott ilyenről, vagy felháborodik rajta.

2015. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzetek meg egy ovónőt, hogy a délutáni alváskor mit csinál a gyerekek zöme?

Megmondom, - persze nem úgy, mint a felnőttek, - de maszturbálnak...

Igaz itt kisebb gyerekről van szó, de akkor sem értem mit kell ezen annyira fennakadni...

Sok prűd, álszent anyuka... :/

2015. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes dolog. Aki felhaborodik ezen, vagy "meg eleteben nem latott/hallott" ilyet az nem is figyel a gyerekere. de jobb is ha az ilyenek nem "latjak" ezt, mert ha teged is elitelnek , mert felteszel egy ilyen kerdest, gondolj bele mit kapna a gyerek...eljatszak a magas erkolcsi nivot, kozben segiteni nem szandekoznak neked, azert irnak ide, mert meg ok vannak felhaborodva :D szanalmas. Egeszsegugyben dolgoztam, es ez minden babanal, gyereknel elofordul, aztan megunjak, mast kezdenek el csinalni, igen, ismerkednek a testukkel, vagy csak a tobbi gyerek hatasa kesobb. nem kell megijedni, csak szeretni a gyereket.
2015. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!