Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel kellene ébreszteni ilyenkor?

Fel kellene ébreszteni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Épp családi vita alakult ki.

Mára lett volna ebédmeghívás családi összejövetelre a sógornőméknél. Előre jeleztük, hogy mivel a gyerek (8 hónapos) alvása nappal ingadozó, mi dél körül mennénk, kajával ne számoljanak ránk. Aztán korábban hazajönnénk letenni, mert többnyire 2 körül alszik délután.

A többiek meg mennek 2-re ebédelni, ahogy előre eltervezték.


Éjjel valamiért borult a gyerek alvása, a szokásos 8 helyett éjfélig állt a bál, akkor aludt el. Gondolom emiatt is, de 11-kor már sír az álmosságtól, letettük.

Sógornőmet felhívtuk, hogy bocsi, késni fogunk, de fogalmam sincs mennyit, most aludt el, akár két órán át is alhat.

Nem volt kedvező a fogadtatás, mondván anyósomékat is korábbra hívta (pedig úgy beszéltük meg, hogy mi gyenge láncszemként korábban érkezünk és ne szervezzenek át miattunk senkit).


Most azon áll a bál, hogy miért nem indultunk el a dögfáradt gyerekkel és majd alszik ott. (Nem, nem alszik, mert nagy zajban, 10-12 ember között, idegen helyen nem alszik el, inkább sírva, de a társaságban akar maradni.)


2015. febr. 8. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyit kellene utauni de pl ha fél órás autóút akkor elindultam volna és alszik a kocsiba, annyi alvással egy darabig el is lett volna.


Otthon elalszik ezért nem kelteném hanem előtte indultam volna és alszik addig.

2015. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezen nem problémáznék,ha nem értik meg, az csak őket minősíti. Nekem első a csemetém és szűk családunk nyugalma,mivel ha a gyerek nem alszik az kikészít Mindenkit és előbb-utóbb ingerlékeny lesz mindenki.Nem hiányzik a ( értelmetlen) veszekedés, ha pihenéssel elkerülhető. (2 gyerekes anya) :)
2015. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nyügős ha nem alszik,én nem keltettem volna fel. ti szóltatok,hogy ne szervezzenek át senkit,az ő dolguk,hogy megtették,de akár a kezébe is lehet nyomni a nyüglődő babát aztán meglátja :-)
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem indultam volna vele útnak. Egy nyűgös babát még öltöztetni is nehéz (legalábbis nálunk). Ha nem értik meg, akkor bizonyára nincs gyerekük...
2015. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!