Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimossátok azokat a plüss...

Kimossátok azokat a plüss állatokat is amik valamilyen hangot adnak (zenélnek, dudálnak, stb)? És hogyan? Csak bedogjátok a gépbe, vagy kézzel? És nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

amiből ki lehet venni a ketyerét, azt kiszedem és úgy ki tudom mosni, különben tönkremegy.

amit nem tok kimosni, azt meg egyenlőre elteszem...

2010. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló írta, tényleg tönkre megy, ha benne marad a zenélője. Én kimostam használat előtt egy ilyen macit és sajnos sosem hallhatta a babám zenélni, tönkre ment:-(
2010. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én kaptam egy olyan macit, amire rá volt írva, hogy a zenélő ketyere vízhatlan, úgyhogy mosható. ki is mostam kézzel, semmi baja. Tegnap kimostam egy barit is, arra viszont az volt írva, nem mosható. Próbáltam óvatosan átnyomkodni és kiöblíteni. Már megszáradt, de kissé lelassult a muzsika. Remélem, ha teljesen kiszárad a zenedoboz, talán magához tér.
2010. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12:59 vagyok, az én macimra is az volt írva, hogy kézzel mosható, így tettem, mégis tönkre ment:-(
2010. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont most mostam ki egy felhúzható zenélős játékot (amúgy plüss), 40 fokon... most is zenél! Csak betettem a gépbe a játszószőnyeg mellé. Mármint már szárad, és nem a gépben zenél :D
2010. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! Az utolsón jót nevettem :D

Nekünk is olyanok vannak, amikből nem lehet kiszedni semmit, hanem vagy felhúzós zenélős, vagy ha megnyomom dudál, zenél, stb. Lehet megpróbálom egyszerre csak egyet kimosni, aztán meglátjuk mi lesz vele.

2010. febr. 11. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:

én ki mostam mindegyiket mert nem akartam neki úgy odadani. 3 félét mostam az egyik rezzeg és nem mosható a másik kettő meg zenél és egyik se mosható

de én kimostam gépbe 40 fokon mindegyiket és úgyvoltam vele lehet nem szól de legalább nem koszos.

És láss csodát mindegyik tiszta és működik is és már többször voltak gépben.

kimoshatod gépbe szerintem.

2010. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én egy nyomkodós zenélő kutyust mostam ki, pont azzal a céllal, hogy ne zenéljen többé (nagyon idegesítő hangja volt, a kisfiam félt tőle)

1 napig nem zenélt, aztán kiszáradt, és vígan dalolt tovább..

2010. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj csajok jópofák vagytok nagyon, jót derültem megint :)) Köszönöm szépen a válaszokat! És igaz, max nem zenél, de legalább tiszta lesz.
2010. febr. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!