Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a védőnő is...

Normális, hogy a védőnő is kiszúrhatja a kislányom fülét? Ma ilyet szólt, hogy ha kérjük ő megcsinálja. Én csak pislogtam, majd elmondtam, hogy mijét szúrja hova. Nem adnak manapság a védőnőknek túl nagy hatalmat?

Figyelt kérdés
Amúgy felületes a viszonyunk, csönget, beengedem, elmondja a tanácsait, én mosolygok, majd csinálom úgy, ahogy én jónak látom, a következő látogatás alkalmával meg lebac, hogy miért nem úgy csináltam, ahogy ő mondta....
2015. febr. 16. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Az hagyján, hogy a védőnőknek ekkora hatalma van, de ami még durvább, manapság akárki gyereket is vállalhat, ez normális?
2015. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus undok kötekedés a védőnők minden megmozdulása kapcsán:) Nem, nem vagyok védőnő, de ez az elvakultság már röhejes...
2015. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért lyukaszt fület mert védőnő hanem mert biztos elvégzett ehhez egy tanfolyamot "Nem adnak manapság a védőnőknek túl nagy hatalmat?" :))) kabaé vagy , felétek nem osztottak sok sütnivalót
2015. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha esetleg még ilyen rosszindulatú válaszok mellett elolvasod az enyémet is, akkor szerintem, ha felajánlotta, akkor pénzt akart! Egyrészt ezt sehol nem csinálják ingyen. Másrészt, a védőnőnek nem az a dolga, hogy fület szurkáljon! És, ha nem adsz a tanácsaira, annak is megvan az oka, szerintem! Azzal meg teljesen egyetértek, hogyha nem bízom valakiben (és igen, az a védőnő is lehet!), akkor nem bízom rá a gyerekemet, semmilyen téren! A fül lyukasztásról meg annyit, hogy mindenkinek joga van eldönteni, hogy akarja-e vagy sem! Az én kislányom lassan 5 éves lesz és a mai napig nincs kiszúrva a füle! Nekem 7 évesen szúrták ki a fülemet, nem vagyok allergiás semmire, de már az orvosi fémtől 3 napig hánytam! Csak a fülbevalót nem bírtam! Ezért én azt mondtam, hogy majd amikor iskolába megy, döntse el, hogy akarja-e egyáltalán és ha nem bírja, akkor könnyebb egy 7 évesnek átvészelni, mint egy újszülöttnek és valljuk be első gyereknél még te sem tudod sokszor, hogy miért sír, ki tetézné ezt egy ilyennel?
2015. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy aki vállalkozásszerűen lyukaszt fület képzett? Vett egy ilyen gépet, és kitalálta, hogy ilyennel fog foglalkozni, ebben látott hasznot. Egy védőnő legalább elvégzett egy egészségügyi főiskolát...
2015. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Persze, biztos pénzt akart érte:))) Magadból indultál ki netán?
2015. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem, "kedves" 16-os! Abból az egyszerű tényből indultam ki, hogy ebben a világban élek! Szerinted: vett egy gépet a saját pénzén, amit karbantart szintén a saját pénzén, sterilizál (szintén a saját pénzén), aztán felebaráti szeretetből, ingyen kiszúrja a gyerek fülét? Szerintem ezt te se hiszed el!
2015. márc. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mifelénk márpedig ingyen csinálja a védőnő..sőt.. még a saját pénzén vett lidokain géllel is bekeni a baba fülét. borzalmas ugye? Mikor akartunk neki pénzt adni meg még ő lepődött meg és nem fogadta el
2015. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%
Én már régen kinőttem a baba korból, sőt az iskolás korból is, de az egyik fülemet újra kellett lövetni. Mit gondoltok kit választottam? A tetkószalon, kozmetikus, ékszerüzlet és a védőnő közül! El nem hiszitek, de a választásom a védőnőre esett. Kicsit meglepődött a kérésemen, de megcsinálta, ingyen. (csak a fülbevalót kellett megvennem)
2015. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!