Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e bármi baja a babámnak,...

Lehet-e bármi baja a babámnak, ha a macska megnyalogatta a cumiját és úgy került bele a szájába?

Figyelt kérdés
Mielőtt teljesen ledöngöltök a földbe, előtte elmondanàm, hogy nem làttam , ahogy a macska nyalogatja, csak amikor beraktam a gyerek szàjàba akkor vettem észre a cumin a fogai nyomàt! Azonnal ki is dobtam utàna! A macska kizàrólag bent tartott, és oltva, féregtelenítve van! A baba 3 hónapos.
2015. febr. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
értem én hogy benti macsek, de szerintem lehet, nem ártana megkérdezni a védőnőt.
2015. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,ha előtte mosdott kényesebb helyen az elég bacis
2015. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Lényegtelen hogy kint vagy bent tartott a macska! Ez undorító! Ezért nem kell lakásba baba mellé macska! Mellesleg ha rajta volt a macska fognyoma akkor nem csak megnyalogatta, hanem rendesen megcsócsálhatta.
2015. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Toxoplazmara szurtek terhesseg alatt?

Bent tartott cicatol fergesseget,szekletetol (ha fertozott) toxoplazmat,karmolastol fertozest kaphat a baba. (Kutyatol is)

2015. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!