Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a 10 hónapos babátokna...

Adnátok a 10 hónapos babátoknak Danone gyümölcsös joghurtot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
savanyított tejterméket szerintem lehet (túrót, sajtot, joghurtot) csak tehéntejet nem.
2010. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%

Valamelyik nap volt a tv-ben,hogy nem is tudom...3 ? éves korig nem ajánlanak semmilyen tejterméket!?

A kérdés az,hogy ADNÁTOK e:én nem.

2010. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Én is Danone-t adok neki, 8 hónapos, és nagyon szereti. A védőnőnk is mondta, hogy nyugodtan adhatom ennyi idősen, különösen jó, ha esetleg nehezen kakil, mert lazítja a székletet. Mi minden nap megeszünk egyet uzsira.


Gondolom az első válasz fikázásból született, mert hát a Danone márkás cucc, nem kell tőle "félni", és gúnyból írta a Tescosat (mert az nem olyan - hogy is mondjam - menő?), de a turmixolást én sem értem.

2010. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan kezdtem adni a joghurtot.Először natúr actíviát,de pár nap múlva a danon gyümölcsöset is kapta.Semmi baja tőle,azóta is imádja.
2010. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha 3 éves korig nem adsz neki tejterméket, akkor mi lesz vele az óvodában, ahol legalább kétnaponta kap kávét, kakaót stb. Na akkor okoz majd igazán problémát és lesz tejallergiás.

Vagy eleve olyan oviba íratod ahol te állíthatod össze az étrendjét? Vagy nem is fog oviba járni, nehogy összszedjen valami betegséget?

Szerintem szükség van tejtermékre, nem mondom hogy pont tíz hónaposan, de egy -másfél éves korától igen.

2010. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Min húztad fel magad?

Én kérdőjellel írtam a választ...

Nem olyanba íratom,hanem olyanba,ahol megkérdezik,mi az amit a gyerek nem eszik meg.Felénk megkérdezik.Ezzel nem azt mondom,hogy nem fog tejet inni.

2010. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem én mondom,hogy ne adj 3 éves korig,hanem azt írtam,hogy hallottam a tv-ben ezt mondták.
2010. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem adnék. Inkább valami natúr joghurtot kevernék össze frissen turmixolt gyümölccsel vagy pl gyümölcs bébiétellel. A gyümölcsjoghurtok tele vannak minden vacakkal.
2010. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
6%

Hát ez nem jött össze emberek, melóban vagyok XD. De utána mehetünk bulizni akár együtt is, ha rájöttök, hogy ki vagyok xd.


Elsőke xd

2010. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor most csak dolgozz serényen. :-) én megyek és lefekszem.
2010. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!