Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a 10 hónapos babátokna...

Adnátok a 10 hónapos babátoknak Danone gyümölcsös joghurtot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én már ismerem a stílusod :-D

Mindig ilyen cinikus vagy.

2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát elsőke ha te vagy a kínálat én is inkább az alvást válsztom, de próbálkozz, hátha leesik valami.
2010. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
87%

Szia,az én lányom is 10 hónapos,két hete vezettem be a túrót nála,és gyümölccsel keverem ki,imádja,főleg banánnal.

Most gondolkodtam a joghurton-doktor néni,védőnő is ajánlotta-,de csak a natúr változaton!Ehhez gondoltam,hogy keverek egy keveset az őszibarackos bébiételből,vagy almát,banánt!

Aktivia,danon(natúr) szerintem is jó!

2010. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Danone-t semmiképp. Azt olvastam tesznek bele valamit, ami függőséget okoz. Ha abbahagyod beteg lehet tőle. Én másfél éves koráig natúr joghurtot vettem, és abba kevertem friss gyümölcsöt, vagy babakajás gyümölcsöt. Csak hát baromi drága volt így. Most 2 éves, na már meg sem eszi a joghurtot semmilyen formában.
2010. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!