Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet lehet csepegtetni...

Anyatejet lehet csepegtetni másfél éves kisgyerek fülébe?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Szépen begyullad tőle, illetve feláztatja a dobhártyát.

Fülgyertyázni 3 éves kor alatt nem szabad, gyulladásban lévő fülnél pedig tilos.

Ha fáj neki, melegíthetsz sót, használhatsz gyógyszertári fülmelegítő sapkát. Gyerekorvosnak mindenképpen mutasd meg, kaphat fülcseppet, rosszabb esetben antibiotikumot.

Ha tisztítani szeretnéd, akkor gyógyszertári paraffin olajjal lehet.

2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ezt is most hallom először, és remélem, utoljára. Mint a fülgyertyázást meg egyéb extrém marhaságokat. Melegíteni (sóval, infralámpával) és irány a doki.
2015. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 id. Géber Péter ***** válasza:
100%

Ez még kuruzslásnak is rossz!

Válaszd inkább az orvost!

2015. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Minden ami folyékony mehet..még a sósav is !! Igaz az nem tetszene neki...
2015. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó!Az anyatej megposhad a fülben,még halláskárosodást is okozhat!
2015. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én az infralámpázáshoz szólnék hozzá. Nekünk is van (sőt ez az enyém volt, gyerekkoromban sokszor volt homloküreg gyulladásom és rengeteget használtam), és a gyerekeimnél is használom DE!!! A mi orvosunk azt mondta, hogy a fület TILOS infralámpázni, max. úgy, hogy ha tudom pontosan úgy irányítani (és a gyerek sem mocorog), hogy a füle mögötti csontot érje a fény. Egyébként NEM! Azt pontosan nem tudom miért, de ezt szinte szó szerint így mondta nekünk!
2015. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!