Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel szórakoztatjátok 2...

Ti mivel szórakoztatjátok 2 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Etetés, büfiztetés után leteszem a nappaliban, kb 5 percig elgagyog a plüssökkel, meg 5 percig elvigyorog nekem, de aztán jön a sírás hogy vegyük fel. A kezünkben megint elvan egy kicsit, aztán kezd fáradni és már semmi sem jó neki...viszont aludni ekkor még nem akar, csak kb egy fél óra múlva, de akkor már nagyon nyűgös... Ez oké ebben a korban? Vagy csak én vagyok neki túl unalmas?
2015. márc. 9. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kendő, palack (műanyag), csörgős játék, plüssök...
2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wiky93 ***** válasza:
Az én lányom pénteken lesz 11hetes, nem olyan régóta kezdett el mindenre figyelni, jár össze vissza a szemecskéje, ma a játszószőnyegre tettem míg kitakarítottam, elnézte a csüngő plüssöket, de nem sokáig bírta, ha nem vagyok ott vele sír, a tvt is nagyon szereti, de azt is meg mindent megun egy idő után, főleg ha egymagára hagyom. Még kicsik ahhoz, hogy lefoglalják önmagukat.
2015. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wiky93 ***** válasza:
Ja és ha sír adok neki egy kis vizet és utána megnyugszik alszik (előtte volt hami)
2015. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!