Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pelenkázzak? Már nincs...

Hogyan pelenkázzak? Már nincs ötletem!

Figyelt kérdés

7hónapos kisfiamat nem lehet pelenkázni. Se levenni, se ráadni nem lehet a pelenkát cirkusz nélkül.

Ahogy elkezdem levenni, összeszorítja a lábait üvöltésben tör ki, ha rá akarom adni, lábak kifeszít, összeszorít, megemelni a popsit nem lehet. Ha bokafogás, felemel, visít, ha a dereka küröl emelem meg, alányúlok, tenyérrel felemelem, üvölt. Tisztára törölni? nem lehet. Rúg feszít, üvölt.

Ugyanakkor ha nem pelenkázunk, csak játszunk a nyakába lehet húzni a lábát, saját magának megemeli a popsit, jókat játszik, szopizza a lábujját.

Mégis mit csináljak vele? Nem maradhat egy pelusban méret váltásig.

8-9kg között van, ha van bugyi szerű pelus a méretében lehet megoldás lenne?


2010. febr. 15. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát....én szólhattam határozottan, erélyesen, akár kiabálhattam is semmi sem használt, az sem ha a kezébe adtam valamit. Mi vettünk bugyis pelenkát. Feladni simán rá lehet húzni, levételkor meg mindig úgy csináltam, hogy lógott a hóna alatt fogva a gyerek és a popsijánál összefogtam és törlő mozdulattal lehúztam a fürdőben (így a kaki is a pelusban maradt)és csap alatt mostam meg a fenekét. Nekünk ez vált be. Egyébként tényleg kinövi pár hónap alatt, nálunk kb 1 éves koráig tartott. azóta visszatértünk a hagyományos pelushoz, de még mindig csap alatt mosom le. annak idején 7-14ig való liberót használtunk, most másfél éves és még mindig jó rá, mert csak 9 kiló.
2010. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Van direkt ilyen esetre Libero bugyipelenka.

[link]

2010. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!