Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki tényleg segített és...

Volt aki tényleg segített és nem csak azért írt, mert más is így tett?

Figyelt kérdés

Volt 2-3hete egy kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Olyan jó volt olvasni, hogy mennyi segítőkész ember van. Rengetegen írták, hogy küldenek ezt-azt az anyukának. Voltak olyanok akik ezt meg is tették? Sajna gyakran tapasztalom, hogy sok embernek csak a szája jár. Ezért lennék kíváncsi, hogy vajon mennyien lehettek akik ténylegesen tettek valamit és nem csak írták!?


2010. febr. 15. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik anyuka megígérte, hogy ad pelust, vitt is nekik egy csommaggal. Valóban vannak még rendes emberek! :)
2010. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a te kérdésed kapcsán olvastam el a korábbi kérdést. Tegnap felvettem az anyukával a kapcsolatot, összekészítettem egy kis szeretetcsomagot, holnap postára adom.

2010. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon rendes volt tőled! Jó látni(olvasni), hogy vannak még kedves emberek!
2010. febr. 18. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Istenem... olyan megható :)
2010. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog, de a nagylányom számára fontos volt, hogy neki is legyen a hűtőn fényképe, mint a kishúgának.

Ehhez be kellett szereznem egy DM-es szülinapos hűtőmágnest.

Rögtön írt valaki, ráadásul elöbb elküldte, mint én utaltam a postaköltséget.

Vannak még rendes emberek, ebben az önző világban.

Nekem nagyon jól esett.

2010. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak jó emberek és akik segítettek azok előtt le a kalappal. Nekem csak 1 dolog jutott eszembe, és kövezzetek meg érte, pelenka nincs kaja is alig, de net meg számítógép van?

Nagyon sok rossz helyzetben élő családot ismerek akik szűkölködnek, nincs se számítógép se net, de kaja meg pelus mindig van...

2010. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg, ez jó kérdés!

Kiírnám, de épp az elöbb tettem fel kérdést.

2010. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én sok olyat ismerek akik így élnek, de net csak azért van,mert többe kerülne lemondani/szerződés szegés/ mint fizetni havonta azt az 2-3ezret. Ha meg már fizeti akkor ki is használja. Ahol meg nagyobb gyerek is van ott pedig még a tanuláshoz is az kell. Én megértem amire gondolsz, de nem mindig lehet tudni mi van a háttérben.
2010. febr. 18. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem kövezlek meg érte, csak felhívom a figyelmedet.

Apának volt munkahelye, ergo volt pénzük netre, számítógépre. Sajnos a legtöbb (hanem az összes) internetszolgáltató tojik magas ívből arra, hogy bárki kerülhet hasonló esetbe, az internetet akkor is kell fizetni. Ha pedig végleg meg akar válni a nettől szintén a legtöbb helyen hűségidőt iratnak veled alá, ha idő előtt felmondod a szerződést olyan összegeket kell fizetni, hogy csak pislogsz.

A másik: számítógép. Próbáltál eladni használtan egy gépet? Fillérekért ha el tudod adni, akkor örülsz.

2010. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó ok! bocs, csak én még ilyennel nem találkoztam, vagy csak nem figyeltem.
2010. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!