Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától volt elég...

Mennyi idős korától volt elég a babátoknak napközben csak 1 alvás? (ha az éjszakát átalussza rendesen)

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától (3,5-4 óra). Az éjszakát 8 hetes kora óta átalussza.
2015. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam 19 hónapos koráig aludt kétszer egy nap, délelőtt és délután is 2-2 órát. (Amikor kisebb volt akkor többet, 3.5 órát is) Az utolsó héten már nem akart vagy délelőtt vagy délután elaludni, közben meg pont megszületett a tesó, így át is álltunk 1 alvásra. Így könnyebb is a 2 gyereket egyszerre lerakni aludni.

Kisfiamat 1 éves koráig ringattam kézben, hol ülve, hol járkálva, majd 1 évesen magától döntött úgy hogy nem kell a ringatás. Volt hogy fél órát ringattam az üvöltő gyereket, utána aludt 3 órát. Az ilyen piciknek még kell az alvás, sok neki az inger, sőt már tud új mozgásformákat is, persze hogy nem akar aludni, de te is látod hogy szüksége van rá.

10 perc ringatás semmi. Majd ha fél-1 óra ringatás után sem hajlandó aludni vagy csak 10 percet akkor el lehet hagyni a második alvást.

2015. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora óta alszik egyszer napközben.
2015. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem korai még az 1 alvás.lehet,hogy a délutáni szenvedősebb.hiába fáradt-nehezebben megy.nekem is ez a tapasztalatom.délután nyűgösebbek a gyerekekek.elfáradnak,még,ha jól is aludtak délelött.de nagyon kell nekik.szerintem ne hagyd még el
2015. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10 perc altatás sok idő???? Ne vicceljen már a drága mama.
2015. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Az én kicsim 11 hónapos kora óta alszik egyszer napközben, akkor olyan 2-2,5 órát! Az éjszakákat szinte soha nem alussza át, mai napig legalább egyszer felkel!
2015. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát nem alszik el nehezen.nekem ha nem akar,altathatom 1 órán át is,aztán ha reménykedve leteszem csak egy nagy göööö-vel felkapja a szundikendőjét játszani :-) úgyhogy kell még neki az a 2 alvás szerintem
2015. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
most raktam le a 2. alvásra, már több, mint 3/4ed órája alszik... szerintem is kell ez neki. kedves mama véleménye meg innentől nem érdekel :)
2015. márc. 12. 15:46
 19/19 anonim válasza:
Én 27 vagyok, de még kell a napi 2.
2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!