Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek akinek...

Van olyan közületek akinek hálózsákban alszik a babája? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányom, most csak azért vettem le róla pár napja a hálózsákot, mert melege volt benne. Hálózsákból ezer féle létezik, van olyan, ami nekünk se vált be. Vaganza típust használunk pamutot vagy plüsst, elöl cippzáros, hosszú ujjút. Az elejétől szoktatás se annyira igaz, a kicsi nyár közepén született, volt kb 4-5 hónapos, amikor először hálózsákban aludt.

Mi két gyereknél használtuk, bevált, én zsákpárti vagyok.

2015. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amikor újszülött volt a kislányom, próbálkoztunk vele, de nagyon nem jött be, ficánkolt benne, zavarta. (Én sem szerettem soha, ha a lában nem mozoghat szabadon, lehet, hogy örökletes? :))

Amíg háton altattuk, aggasztott, hogy lerúgja a takarót, de az ortopéd doktornéni a hason alvást javasolta, azóta nincs ilyen gond, viszont ő még nem forog, úgyhogy lehet, akkor majd újra kell gondolnom a dolgot.

2015. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk se jött be, pedig pici baba korától próbáltuk. Egyszerűen, ahogy rugdalózott benne, nem tetszett neki. Ami viszont nagyon bejött neki kicsi korban, az a takaróba bugyolálás, az megnyugtatta. Interneten találtam rá, amikor már hosszú ideje sehogy se volt hajlandó elaludni. Most már másfél éves, legtöbbször lerúgja magáról a takarót, de melege van, pedig nincs meleg a szobában, a fűtés is minimumra van tekerve, de ezt örökölte. Én és a családomban mindenki télen-nyáron maximum egy takarohuzattal takarózik és nyitott ablaknál alszunk, nem hordunk kabátot, nem igazán vagyunk fázósak. Ha igényli a.gyerek és megtűri, akkor.jó találmány.a.hálózsák, ha nem, akkor úgysem tudod rászoktatni, de egy próbát megér.
2015. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
fél éves,abban alszik még mindig. ezt nem tudja lerúgni mint a takarót.hajnalra azért lehűl,nem akarom,hogy akkor meg fázzon,visszatakarni még nem tudja magát
2015. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elég sokáig hálózsákban aludt a kislányom. Nem dibra le magáról a takarót, több féle vastagságú és ujjú bolt, nagyon szerettem és ő is elvolt vele. Kb. 2 éves koráig használtam.
2015. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk maximálisan bevált! 3 és fél éves óvodásom még abban alszik. Éjjel hideg van a szobájában és a takarót lerúgja magáról, mi meg külön szobában alszunk. A picim, aki 3 hónapos lesz szintén zsákban alszik kb. 6 hetes korától. Nála azt látom - bár lehet nincs összefüggés - hogy mióta zsákban alszik és nem takaró van rajta, azóta jobban alszik (átalussza az éjszakát).
2015. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!